Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes molett kismamik,...

22 hetes molett kismamik, mentek hétvégén strandolni? Milyen fürdőrucit vesztek fel, hova mentek, tóra vagy rendes zárt strandra? Pocakokat mivel véditek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem eltiltott a doki mindenféle közös fürdőtől. Pedig ugy mártóznék én is. Van egy tankinim. Az takarja a pocakot ha kinn vagyunk. Meg a nyári kisruhák...
2010. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
természetes vízbe kell menni ott nem kaphatsz úgy el fertőzést(nem értem ennek mi alapja,midnen bizonnyal a cserélődés ami gyors), szóval oda:)és tankini,mert az eltakarja a hasat, amit nem szégyellek,jó lenne sima 2 részesben kimenni, de félek nagyon megsüti aztán a külök is hőgutát kap odabent:)
2010. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Helló! Én voltam múlt héten is termál fürdő, kinti medencében, a Velencei-tóra várok még, h melegedjen egy kicsit. Van bikinim is meg egyrészesem is, de a bikini jobb, mert nem ülsz a rád tapadt, vizes fürdőruhában! Akinek nem tetszik, ne nézzen oda! Ha minden esztétikailag nem tökéletes testű emberre ráhúznánk az egyrészest, tönkremenne a bikini-biznisz:)Amúgy a legtöbben úgy néznek, h "de édes kismama", nem úgy h fújj!

21hkm

2010. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csajok:)! Igazság szerint mivel molett vagyok ezért még csak az látszik hogy jobban megvagyok hizva...aki nem ismer nem tünik neki fel. A pocim van egy kicsit becsikosodva:( Sajnos hiába kenegetem az nem múlik el. LEgfeljebb ha kijövök a vizből felkapok egy lenge felsőt!

Jó babavárást nektek:)

2010. jún. 9. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz nekem már megszületett a lányom de ha nem baj írok neked. Balaton mellett lakunk, bár mostanában nem a partra járunk hanem egy távolabbi medencés helyre / Csisztapuszta/. Míg terhes voltam is tankinit vettem fel, bikinit eleve nem mert amúgy is kövér vagyok, viszont a tankinit nagyon szeretem. Lehet rákapni strandszoknyát is, vagy sima egyberészes kis nyári ruhát. A tankini felsője úgy néz ki mint egy sima top, szóval jól mutat alatta a szoknya is.
2010. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Ne haragudj, hogy ilyen kérdéssel fordulok hozzád, ahelyett, hogy válaszolnék, de megmutatnád magad akár egy képen, hogy mennyire vagy molett? mekkora súllyal kezdted a terhességet? hányadik hétben vagy? mennyit szedtél fel eddig? én is molett vagyok, 100 kg-mal estem teherbe, és a 18. hétig 6 kg ment fel sajna. Ne haragudj, hogy ezzel nyaggatlak.

Jó babavárást

2010. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

97 kilóval keztem. Az elején leadtam 2 kilót. Most 22 hetes vagyok és 99 kiló. Eddig 2 kiló plusz. A védőnő meg is dicsért, mert ő max 13 kilót enged meg:) Amugy ha dokihoz megyek ott mindig több vagyok. Vagy aruha több vagy a mérlege rossz vagy ennyire ingadozik. De azt meg nem hiszem...!

Amugy szeded az elevitet? Én azt vettem észre hogy mig szedtem sokkal többet ettem. Ha esetleg szeded akkor várd meg a "félidőt" és hagyd abba. Vagy ne szedd be minden nap csak 3 naponta...

Nem nyaggatsz amugy:) Kérdezz nyugodtan!

Képet nem tudok felrakni de iwiwenesetleg megleshetsz. Elküldöm privibe a nevem...Nem gyakori megtalálsz:)

2010. jún. 9. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Megköszönném. Amúgy a Gravidát szedem,de nem ettem többet, mint előtte. Most diétázunk (orvos szerint nem lesz baj, remélem) nem akarom, hogy emiatt legyen baja a babának, hogy sokat hízok. Jó egészséget a babaváráshoz!
2010. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!