Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérdésem 23 hetes terhes...

Kérdésem 23 hetes terhes vagyok, de mindössze 2 kg híztam, ez normális?

Figyelt kérdés
68-kg ról indultam,és 70 kg vagyok. Pedig eszek elég rendesen, igazából több gyümölcsöt zöldséget és levest,de olvasom más kismama már 6 kg-ot is hízott. Nem hiányzik a súlyfelesleg,de mégis 😂 mondjuk dolgozom is még,de ugye konyhán na ott lehet még enni.😂

2018. márc. 6. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. De ezért (is) jár az ember rendszeresen nőgyógyászhoz, hogy az ilyenekben szakember tanácsát is ki tudja kérni. Szóval bátran írd össze a kérdéseidet és magyaráztasd el a dokival. Az étrendedet is megbeszélheted vele (kell-e valamiből többet vagy kevesebbet enned).
2018. márc. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Persze, en dietan voltam vegig es +5kg lett szules előtt. Miután megszultem, le ment a viz stb -4 az eredeti kezdő sulyomhoz kepest. Vegig kontroll alatt voltam és nem volt gond.
2018. márc. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Normalis, ne aggodj emiatt.

En pl 178 cm-hez kezdtem 62 kiloval, lett volna hova hizni, de 20 hetesen jartam masfel kilonal. Azutan sem ettem maskepp (normalisan, ahogy elotte), de a vegere igy is osszejott a 10 kg. Teljesen egyenletesen szedegettem fel. A nagyja ennek a terhesseg velejaroja volt, mert a korhazbol hazaerve megmertem magam es 1 kg maradt belole, ami kb semmi.

En nem bantam, hogy nem hiztam sokat, de pl szules elott mertek a korhazban, amikor az adatokat vettek fel es az orvosom azt mondta, hogy hizhattam volna tobbet is, hatha maradt volna rajtam egy par kilo. De nyilvan ezt nem a baba miatt mondta, hanem mert szerinte tul vekony vagyok. :)

2018. márc. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia..


24 hetesen 2,8 kg..


Most jön még csak a java..

Viszont van aki végig egyenletesen hízik..( az elejétől) Unokatesómon 8kg volt ilyenkor.. Szülés után 1 héttel már csak 4 kg volt rajta..

15 kg ment fel neki mindennel együtt..

2018. márc. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a 24. hétig csak fogytam. +5kg volt rajtam szüléskor kb zsírban,plusz a gyerek,placenta stb.
2018. márc. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, hormonok hogy dolgoznak, mennyit mozogsz, stb. Első gyerekkel itt már 6kg plusznál jártam, másodikkal fél kg plusznál.
2018. márc. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Irigyellek. 9 hetes leszek holnap és már 3 kilót híztam. 57-ről indultam. Szerintem örúlj neki, eszel rendesen és ez a lényeg.
2018. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

25 hétig +2.5 kiló.

Most 27 hetesen már 3.5-4 kiló

Remélem nem fognak ilyen ütemben felszaladni a kilók mint az elmúlt két hétben.a cukrom is minden oké de van, hogy egész nap csak ennék. Ja hozzáteszem 25 hét óta szedek magnéziumot .lehet az is közbe játtszik.

2018. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2. Terhességemnél összesen 4 kgt híztam, nem.dietaztam es nem voltam túlsúlyos sem egyszerűen a 20.hetig alig birtam enni utána meg odafigyeltem hogy ne zabaljak.
2018. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen megnyugodtam nem csak én vagyok így😊 köszönöm a gyors válaszokat😊
2018. márc. 6. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!