Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mi lehet? A méhszalag...

Ez mi lehet? A méhszalag nyúlása ilyen érzés?

Figyelt kérdés
Hajnalban arra ébredtem, hogy jobb oldalon alul szúr, kicsit görcsösen fájt a hasam. Párszor már korábban is előfordult, főleg éjszaka, de pár másodperc múlva megszűnt, viszont most kb 20 percen át éreztem, amíg vissza nem aludtam. Nem sok kellett volna, hogy bemenjek az ügyeletre. Csütörtökre van időpontom a nőgyógyászomhoz. 30hkm
2018. ápr. 23. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha éles, szúró fájdalmat éreztél, ami mozgásra jött elő, akkor valószínű a méhszalag húzódott meg.
2018. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonlót éreztem én is kb 3x a 30-32. hét környékén, de nekem akkor jött elő, mikor sok ülés után felálltam. Felegyenesedni se tudtam. Összekuporogva feküdtem, vettem be dupla adag magnéziumot és pihentem. Mondjuk az orvos csak hümmögött, semmi konkrétumot nem tudott rá mondani, csak hogy pihenjek többet. Kíváncsi vagyok, hogy neked mit mond majd rà az orvos. Én is méhszalagra gondoltam, de nekem az egész alsó rész görcsölt. Nem lett baj. Kisfiam 38+5 hetesen született, de nem emiatt.
2018. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!