Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normális a vérzés...

Meddig normális a vérzés abortusz után?

Figyelt kérdés

16 hetes terhességem abortusszal végződött szívleállás miatt. Normális dolog az, hogy már két hete egyfolytában vérzek?

Az orvos nem mondott semmit ezzel kapcsolatban, csak azt, hogy 6 hét múlva menjek vissza.


2010. jún. 19. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

De mennyire vérzel? Talán érdemes lenne méhösszehúzót szedned. Ergam cseppet szoktak felírni. Nekem a szülés után 6 héttel még nem múlt el teljesen, akkor kaptam. De ilyen műtétek után is szoktak adni.

Menj vissza, vagy másik dokihoz, ha úgy érzed, hogy nem normális ez a vérzés.

2010. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Részvétem a baba miatt!

Nekem ilyen nem volt, de úgy tudom, úgy lehet tekinteni erre, mint egy szülésre, és olyankor akár 5 hétig is vérzik az ember, de a két-három hét mindenképpen normálisnak tekinthető.

2010. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nagyon sajnállak egyébként, át tudom érezni a veszteséged, nekem is volt a szülés előtt, kb. 1 hétig volt talán erősebb vérzésem és utána csak barnáztam és az a 6. hétig ki is tartott. Amikorra mentem a dokihoz, akkorra múlt el.
2010. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eszo ***** válasza:

Szia!


Nekem 2 hete volt abortuszom..sajnos elment a babám 5 és fél hetesen..megindult magától, de nagyon fájt, és görcsöltem, így műtéti úton fejezték be..

5-6 nap után teljesen elmúlt a vérzésem..utána meg kb 2 nap volt még barnázás..most már totál semmi..


Szerintem nézesd meg magad dokival!!

2010. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!