Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után meddig normális...

Abortusz után meddig normális a vérzés, barnás folyás?

Figyelt kérdés
mert nekem 2 hete volt missed ab-om és naponta kétszer megjelenik ilyen barnászerű folyás,de néhol vérzés is!inkább pecsételős,gyenge vérzés,barnázás..(ez lenne a tisztulási idő?) a másik ami aggaszt,h egyszer "megvan" egyszer nincs..van mikor órákig semmi,aztán megint előjön a folyás.. ez normális? a doki azt mondta,h akkor van baj,ha hőemelkedés,láz jelentkezik! és ha elhúzódó,darabos vérzés van!! a 2 hét már elhúzódónak számít? és mi is az a darabos vérzés pontosan? szerintetek elmenjek nőgyógyászhoz? vagy csak én aggódom túl a dolgot?
2010. jún. 24. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hét még teljesen normális, a gyermekágyi vérzés is sokáig tart (bár az nem ugyanaz). Tisztul a méhed. Ha 1 hónál tovább tart akkor mindenképpen fordulj orvoshoz!
2010. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A darabos vérzés azt jelenti, hogy bő vérzés mellett alvadt vérdarabok is ürülnek. az enyhe vérezgetés, barnázás még normális. ahogy a doki is mondta, akkor van baj, ha láz van, bűzös darabos, bő vérzés. ha nem múlik el egy héten belül, keresd fel a dokit mindenesetre.
2010. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mire megjöttek a válaszok már el is múltak a tünetek!:) mindenesetre köszönöm a kommenteket!!
2010. jún. 28. 15:20
 4/10 anonim válasza:
Missed ab. miatti műtét után normális az, ha hőemekedés van? A kórházban azt mondták, csak a lázzal kell foglalkozni, meg ha 37,7 fölé megy a testhőmérséklet. Van valakinek ilyen tapasztalata?
2010. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha neked alapból alacsonyabb a testhőd és pont a műtét után lép fel hőem., az nem normális, gyulladásra vagy szövetvisszamaradásra utalhat. Nekem is ilyesmi volt, nagyon jól tettem, hogy visszamentem az orvoshoz. Tedd te is ezt!
2010. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Visszamentem a műtét utáni 5. napon a hőemelkedés miatt, írt fel az orvos Ergam cseppet és antibiotikumot. Amíg az Ergamot szedtem, nem volt hőemelkedés, de ahogy elfogyott 3 napja a csepp, visszajött. Félk, hogy nem sikerült teljesen a műtét (2 hete volt).
2010. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem 4 napja volt abortuszom, elhalt az embrio ezert kellett vegrehajtani. verzesem ugy tunik elmult, visoznt fajdogal az alhasam, foleg wc-zesnel, es ma 37.2 volt a hoemelkezesem, de lehet h a melegtol lenne?
2011. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hogy vagytok azóta? Utolsó író: Lement a hőemelkedés? Mi okozta? Nekem 3 napja volt abortuszom és 2 napja jó esetben 37 a hőm. Lázam nincs. Nálatok is így volt? Kell orvoshoz menni? Ja és mintha úgy érezném a méhem húzódna össze vagy feszülne. Ki tapasztalt még ilyet?
2011. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem is ugyanez volt, hőemelkedés, feszülő érzés, alhasi puffadás. Én visszamentem a dokihoz, aki műtött, mert nem éreztem jól magam. Nálam folyadék maradt vissza a méhemben, benntartottak egy éjszakára, antibiotikumot kaptam vénásan meg méhösszehúzó injekciót.
2011. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ! Voltam ma a kórházban de haza invitáltak mert hogy ez normális. Ha majd 38 lesz a lázam vagy nagyon görcsölök akkor hívjak mentőt! Így haza jöttem. Jobban is érzem magam.
2011. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!