Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Innygyulladásra van-e valami...

Innygyulladásra van-e valami megoldás?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 15 hetes babás. Tegnap nagyon begyulladt az innyem, ami volt már többször is a 15 hét alatt. Elvileg ez is egy tünete az áldott állapotnak. Eddig vodkával öblögettem, így fertőtlenítettem, de most már az sem hat. Tudtok-e valami jó megoldást? Már nagyon fáj :( Enni is alig bírok :(
2010. jún. 19. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elöször is fogorvos , majd ő ír olyan ecsetelőt amit terhesek is használhatnak .
2010. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak hétfőn jutok el :(

De addig mi lesz?? Annyira fáj már :( Valami egyszerű házimegoldás? Ami nem árt a babának?

2010. jún. 19. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj le a gyógyszertárba, és vegyél valami szájvizet, de nem cserszömörcéset, mer az xart sem ér, valami durvábbat kérj. Én vettem egyszer nem tudom a nevét, de az jó volt.
2010. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Meridol fogkrém és szájvíz!

Gyulladt ínyre való! Napi 3X moss fogat feltétlen, amíg nem jön helyre a gyulladás!

2010. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Falun lakok, egy gyógyszertár sincs a közelben. No, vodkázok tovább, az legalább elzsibbasztja, aztán holnap megyek veszek reá valamit.

Köszönöm nagyon szépen a válaszokat!

2010. jún. 19. 21:16
 6/11 anonim ***** válasza:
kend be mézzel ,vagy öblögess kamillateával .
2010. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gengigél.Nekem bevállt.
2010. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami, a Meridol mellett a Parodontax fogkrém is íny gyulladásra van!
2010. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Paradontax fogkrém 1-1,5 hét alatt elmulasztotta! Szörnyű íze van, de hatásos.
2010. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is gyulladt volt 1-2 hétig,én erős kamilla teával öblögettem naponta többször is.A második hét után teljesen elmúlt.
2010. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!