Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok,...

23 hetes kismama vagyok, félek hogy szex közben megsérül a babám. De híányzik a rendes szeretkezés. Ezért melyik póz a biztonságos? Mennyire mehet be a férfiasság ami nem okoz vérzést vagy bajt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy veszélyeztetett, akkor csináljátok úgy nyugodtan, ahogy kényelmes, ahogy még a hasad engedi! Nyugi, a babádnak nem lesz semmi baja, kellőképpen el van ő dugva!!!
2008. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ne aggódj, nem fog megsérülni a babád, védi őt a magzatvíz. Neki a szeretkezés csak kellemes ringatózás. Amíg a pocim engedte mi sokféle pózt kipróbáltunk, de kb a 30-ik héttől, csak hátulról, oldalról, és lovagló pózban vagyunk együtt. Ha aggódsz javaslom a lovagló pózt, akkor Te irányíthatod mennyire legyen bennek a párod. Minden jót! 37 hetes kismama.
2008. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

en is 23 hetes vagyok

olyan lovaglo poz jott be nekem/unk, ahol en a parom bokaja fele nezek, nem a feje fele, ugy nem tud annyira bemenni

2008. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!:D
2008. nov. 4. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, ha nem vagy veszélyeztezett, és zárva a méhszáj.
2008. nov. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!