Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor biztonságos és mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor biztonságos és mikor kevésbé a szeretkezés?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, de tudom hogy vannak bizonyos napok, peteéréskor amikor nem biztonságos.. Nem?

Köszi előre is a válaszokat! L18


2010. márc. 24. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, NINCS peteérésed! Az azt akadályozza meg, illetve levékonyítja a méh nyálkahártyáját, hogy ne történjen beágyazódás. Ha gyógyszert szedsz, a ciklusod minden napján védett vagy.
2010. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!(először kezdtem szedni, azért nem vagyok még tlejesen tisztában mindennel)
2010. márc. 24. 21:09
 3/15 anonim ***** válasza:
Szívesen! Milyen gyógyszert szedsz?:)
2010. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gestodette-t. :) Ami úgy tudom elég ismeretlen errefelé.
2010. márc. 24. 21:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Én sem ismerem. De biztos beválik majd. :)
2010. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jah most nézem...ugyanaz az összetevője mint amit én szedek (Lindynette). Szerintem nagyon jó gyógyszer, nekem nem volt mellékhatása sem :)
2010. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Állítólag nagyon jó, és tényleg nincs semmi mellékhatása, csak néha egy kis szédelgés meg émelygés, de az is csak egy ideig fog tartani úgy tudom. :) Valóban elmúlnak egy idő után a mellékhatások?
2010. márc. 24. 21:20
 8/15 A kérdező kommentje:
Na igen szinte ennek sem. :) A hízástól tartottam a leginkább, mert hajlamos vagyok rá...
2010. márc. 24. 21:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, ezek előfordulhatnak, de az első levél beszedése után megszűnnek. Nekem 1 hétig volt egy enyhe hányingerem, de elmúlt. Akkor se ijedj meg, ha egy hónapig van egy kis pecsételő vérzésed. Hozzá kell szoknia a szervezetednek a hormonokhoz. Ezen kívül enyhíti a menstruációs kellemetlenségeket is ( nekem nem fáj a hasam sem annyira, előtte megőrültem, úgy görcsölt), és le is rövidíti. Ha van még kérdésed írj nyugodtan! :)
2010. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na én ma kezdtem szedni a második levelet, és a havim már 5. napja tart, bár már múlóban van. Idővel már kevesebb napig fog tartani? A tájékoztatóban 2-3 napot írnak... Azért csodálkoztam hogy nekem miért tart már 5. napja. És enyhe görcseim is voltak, de tényleg csak enyhék, azelőtt meg 7-8napig tartott és első két napon szinte mindig erős görcseim voltak...
2010. márc. 24. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!