Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van valami különbs...

Szerintetek van valami különbség? Többi lent.

Figyelt kérdés

A dokim felírt magne b6-ot hogy napi kétszer szedjem be.Szedem is becsületesen,de a gyógyszertárban ajánlották nekem a béres féle magnéziub b6-ot mert hogy abból csak napi egyet kell beszedni és így gazdaságosabb.Szerintetek vehetem azt is vagy csak a magne b6 a jó?Tényleg sokkal olcsóbb lenne.

22+3hkm


2010. jún. 26. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is a Béres félét szedtem, mikor terhes voltam. Tényleg gazaságosabb :) Szedheted azt is nyugodtan. Amúgy gondolom - a gyógyszertárban mondtad, vagy talán látták is rajtad a pocakot.. :) (biztos nem ajánlgatták volna amúgy) :)
2010. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Béres-félét szedtem egész a 26. hétig, mert a gyógyszertárban nekem is ezt ajánlották, de az orvosom rákérdezett, hogy konkrétan milyen mg-ot szedek és azt mondta, hogy az kutya-füle és magnézium citricit írt fel, ami jóval nagyobb dózis.
2010. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik terhességemnél a Magnesii Citricit írták fel a dokik... Mindegyik babám máshol született, más dokihoz jártam, de a magnéziumot illetően megegyezett a véleményük.

120ft körül van 10 darab, ha recire írják. És egy tabletta 500mg magnéziumot tartalmaz. A sima MG-B6 készítmények jóval kevesebbet.

Nekem napi 3 tablettát kellett szednem. Így egyhavi adagom 10 doboz volt, 1200 ft körüli áron összesen.

2010. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rá fogok kérdezni a dokimnál.Nekem a sima magne b6-ot mondta,azt is szedtem egy darabig,de most utoljára a béres félét vettem,de ha ez a harmadik még jobb akkor lehet inkább áttérnék arra.Tényleg nagyon olcsó.Nincs szerencsére semmi panaszom ezért nem kellene sokat bevennem,lehet hogy még a béresnél is olcsóbban kijönnék.Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. jún. 26. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan szedd a másikat az a lényeg hogy a magnézium mg-ja megeggyezzen,a márka tök mindegy
2010. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Szerintem is a mg itt a lényeg. Egy béres 250 mg, míg egy napi mg citrici nekem 2x2, tehát 2000 mg-ra jön ki, ami nagy különbség. Viszont nekem vannak bizony erős keményedéseim.

Ha tünetmentes vagy, akkor nem hinném, hogy ekkora adag kell neked.

2010. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!