Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami praktikátok hogyan...

Van valami praktikátok hogyan lehet beindítani a szülést?

Figyelt kérdés
Tisztára el vagyok keseredve.Tegnapra voltam kiírva.És semmi. keményedéseim vannak.Ma beszéltem a dokimmal és azt mondta ha nem indul meg hétfőn be kell feküdnöm.És ahhoz egy hétre indítják meg.Az nem sok?Valakinek volt így?Olyan sírógörcsöm van!!!
2010. jún. 28. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
szex, meleg fürdő.nekem a fürdő bejött a második fiamnál.rá huztam egy hetet.aznap amikor inditani akarták megszültem.
2010. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Unokatesóm is így járt.Egyszerűen nem akart kibújni a kislánya.Biztos nem volt kíváncsi a válságra:)) Nekik a szeretkezés bejött.Beindította a szülést.De azt azért tudd, hogy csak akkor segít, ha a baba már egyébként is készen áll, hogy megszülessen.Nálad már biztos így van.A haskeményedés jó jel.A barátnőm a szülése előtti napon keményedésre panaszkodott, és másnap éjjel megindult a szülés.Én a helyedben tuti minden olyan dolgot csinálnék, amit nem szabad.Az ablakpucolástól elkezdve a kapálásig:))

Ne izgulj, jön az a baba mindjárt.

27 h km

2010. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában 1 hetet várnak, ha a mama és baba nincs veszélyben és a lepény is rendesen dolgozik még.


Nekem volt az utolsó hetekben, napokban:

telehold,

fogyóhold,

hidegfront,

melegfront,

fürdőszoba takarítás burkolás után,

bútortologatás,

létráról függönycsere,

földön fekve ágy alatti takarítás,

erős hasmenés és székrekedés egyaránt.

Egyiktől sem szültem meg... KO voltam :-)

40+1 hétre szültem éjjel, utána reggelre voltam kiírva eü ok miatt indításra.

Szóval lehet, hogy te is így jársz.


Homeopátia? Málnalevél tea? Ha már indítani szeretnéd, de ezeket nem ismerem.

2010. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lépcsőzést is szokták mondani, hogy jót tesz.
2010. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!