Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babám majdnem két héttel...

Ha a babám majdnem két héttel fejlettbb az ultrahang szerint?

Figyelt kérdés

Akkor korábban is jöhet? Vagy betartja a 40 hetet (persze tudom, hogy +-) Ha korábban jön akkor koraszülött a hetek alapján és a mérteke szerint nem?

Ja, és akkor most melyik hetet kell olvassam, hogy hol tartunk?


Köszi Mindenkinek!

30 + 2 hetes km


2010. jún. 28. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A korai uh a legpontosabb, később már könnyen félremérik a dolgokat. Ha voltál az elején (főleg 5-8 hét között) uh-n, azt az időt számold, amit akkor mondtak. Az első hetekben egyformán fejlődnek a babák, utána egyre eltérőbben. Vedd alapul az első uh-t, amit ott mondtak, az lesz a ti időtök.
2010. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim anno 24.-ére írt ki.UH szerint 11.-e volt a szülés időpontja.És az UH-os jött be, mert 10.-én szültem, teljesen fejlett, 3600g-os babát.Minden lehetséges már a 37.héttől:)
2010. jún. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a 12 hetes Uh szerinti méretek alapján volt a kiírt időpont.
2010. jún. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a sima UH-k alapján az elejétől kezdve végig március 11-13 körüli dátumot mutattak. Ez alapján számoltuk a heteket, a menzi szerint is így volt. Ezek alapján számolt 28. héten voltunk 4D-n, ott a méretek alapján azt mondta a doktornő, hogy kb 2 héttel fejlettebbnek tűnik a baba.

Nem tudom, hogy melyiknek volt igaza, de a 35. héten (február 9-én) megszületett a fiam 2600 grammal, és 53 centivel. Mivel teljesen egészséges volt, szerencsére nem került koraszülött osztályra!

2010. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!