Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen előfordul hogy...

18 hetesen előfordul hogy keménydik a hasam. Naponta hány felett számít ez aggasztónak? Vagy mennyi idő alatt kell hogy elmúljon? Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap például 4x fordult elő, és olyan 2-3 percig tartottak. Nem fájdalmas, vagy görcsös, csak érzem hogy kemény. Viszont vannak napok mikor egyáltalán nem keményedik. Mennyi ami belefér? És mennyi magne b6-ot szedtek ti erre? Az orvos csak annyit mondott hogy szedjem, mennyiséget nem mondott, a védőnő meg azt mondta hogy ha érzem hogy kemény, vegyek be egyet. De mire az hatna, magától is elmúlna, ezért én naponta szeretném, hogy ne fordulhasson elő, csak mennyit? Előre is nagyon nagyon köszönöm.
2010. jún. 29. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

béres magne b6-ból vegyél be egy szemet de ne a vastablettával v. a kismamavitaminnal egyszerre.

ha kemény vegyél be ... jó a védőnő véleménye de ha napi szinten keményedsz akkor jobb kicsit pihengetni lassitani a tempón és napi egy magne B6-ot szedni

szinte mindenhol kapható nem drága.

2010. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A magnéziumot szedjed, de én megkérdezném a dokit az adagról. Nekem azt mondta az orvosom 24 hetesen, hogy a napi 3-4 görcsölgetés, keményedés belefér, de annál több ne legyen, akkor szólni kell. Ha keményedsz azonnal hagyj abba mindent amit csinálsz és feküdj le legalább fél órára. Én így csináltam és a 36. hétig zárt is maradtam, a lényeg, hogy ilyenkor pihenj kicsit, nem kell egész nap, csak ha görcsölsz vagy keményedsz.
2010. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek. Akkor a piros fehér dobozos magne b6-ot lehet szedni ugye? Jóra gondolok?
2010. jún. 29. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok, én konkrétan a doki által felirt magnéziumot szedtem, amit úgy kevernek ki gyógyszertárban és nem is olyan drága mint a magne B6. Én napi 3x2 golyót szedtem.

A 30. héttől a 36. hétig.

2010. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim az első vizsgálatkor mondta hogy szedjem a magne b6-ot.Nekem abból a piros dobozosból napi hármat mondott és az első hónapban azt is szedtem,de aztán áttértem a béres féle magnézium b6-ra mert abból csak napi egyet kell beszedni ezért gazdaságosabb nekem.Viszont nekem nincsenek panaszaim.Szerintem mindenképpen a dokidat kérdezd meg az adagról,szerintem jobban tudja mint a védőnő.

Szép babavárást. 22+6hkm

2010. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Sokat segítettetek.
2010. jún. 29. 12:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!