Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismamik milyen...

12 hetes kismamik milyen ruhákban jártok? Mekkora a pocitok? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 11+5hetes vagyok.Mivel fogytam kb 4kg,igy ugyanabban a gatyában járok,mint terhesség elött,igaz már kezd látszodni a pocim(2.baba),de még simán betudom gombolni a nadrágom.
2010. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem most 19 hetes es legtobbet melegito naciba vagy halasznaciba jarok egy poloval vagy tunikaval,mostmar jol lathato a pocim is,de alkat fuggo,amugy nekem 12 hetesen mar nem ereztem kenyelmesnek a farmer nadragomat a hasamon,bar latszani meg nem nagyon latszott akkor.lenyeg hogy kenyelmes legyen,meg nem feltetlenul muszaj venned terhes nadragot szerintem.jo babavarast,es jo egeszseget mindkettotoknek:-)
2010. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok de a farmerokat hanyagolnom, kell mert szorít...persze ha nem gombolom be akkor pont jó:)
2010. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!