Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez az orvosi vizsgálattó...

Lehet ez az orvosi vizsgálattól vagy nem függ össze?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál megvizsgált, elég kellemetlen volt. Este éreztem először hogy szurkál a hasam alja. Ma is éreztem több alkalommal de nem erősen. Zárt a méhszáj a baba be van fordulva és néha nagyon nyomja a "kijáratot". Menzesz szerint most leszek 32 hetes de minden eddigi uh nagyobbnak mutatja egy héttel. Lehet jósló vagy az nem ilyen? Elkezdhet így nyílni a méhszáj? Első baba és nem mindenen tudok eligazodni:)
2010. jún. 29. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már a nyomástól is fájhat, szurkálhat az alhas. A méhszáj ha nyílik az többnyire derékba sugárzik. Minden esetre ha nem múlik, keresd fel az orvost, vagy kérdezd meg a védőnőt, hogy mitől lehet.
2010. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is első baba,és én is tapasztalok ugyanilyen tüneteket,amiket te.Szerintem a baba csinálja.Ma majd meg őrültem,annyira szurkált a hasam alja,és ott lent is,de egyszerre mindkét helyen.Azért gondoltam,hogy a baba csinálja,de azért holnap elmegyek a dokihoz,mert én már 28hetes koromtól ki vagyok nyílva 1 ujjnyira.
2010. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!