Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ilyenkor ez a"mindjár...

Normális ilyenkor ez a"mindjárt megjön"érzés egész nap?

Figyelt kérdés
ma egésznap ez van.Olyan érzés,mint mikor megakar jönni,szóval nem görcs,de ahhoz hasonló,valami enyhe nemis tudom hogy fogalmazzam....de akinél szintén van/volt,az biztos tudja milyen,Szóval ez normális?Pláne hogy egésznap?34hetes vagyok.Vagy ez már jóslófájás?Az "tarthat"egésznap szinte?Vagy az csak 1-2szer előjön 1nap és annyi?Mellette állandóan nyomkodja magát,vagy keményedek,nemtudom,mert sose tudtam eldönteni,de szerintem kinyomja magát,mert hol az egyik oldalra deformálódik a hasam,hol a másikra..Kérlek segítsetek,mert nemtudom mi van,első terhesség.
2010. jún. 29. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt ilyen 32 hetesen, pont olyan érzésem volt egy-két napig,mint mensi előtt amikor meg akar jönni.És egyszer csak el is múlt. Nekem nem lett rendszeres, és nem erősödött, így jóslóm volt.

Én úgy gondolom, ha hamarosan neked is elmúlik, nem lesz erősebb, és nem megy át rendszeres fájásba, akkor neked is az lesz.

Szedsz magneB6-ot?Mikor kell majd visszamenned a dokihoz?

2010. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szedek,napi 6szemet.Dokihoz,vagyis terhesgondozásra legközelebb jövőhét szerdán megyek.Csak azért ijedtem meg,mert reggeltől ez van,nem múlik el.Nem is erősödik,ugyanolyan,csak az hogy egésznap"görcsölget",vagy nemtudom hogy írjam.Akkor ez normális?Nembaj ha egésznap ez van?Remélem azért holnapig elmúlik.
2010. jún. 29. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van kb. a 33. hét óta, olyan mensiszerű görcs, ami eltart egy-két percig is, naponta többször. Gondolom ezt hívják jóslófájásnak. :)

Dokihoz én is csak jövőhéten megyek, majd megemlítem neki.

Könnyű szülést és minden jót!

34+3 h km

2010. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,neked is:)
2010. jún. 29. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!