Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdett el nőni a...

Kinek mikor kezdett el nőni a cicije? 25 hetes vagyok és az elején nőt de csak fél méretet (kis méret vagyok 85/A). Kivettem a szivacsot igy tökéletesek a régiek is. Mikor fog nőni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát...nekem nem nőtt, csak azt a minimálisat amennyit a hízással szedtem fel. A szülés után durrant be, amíg szoptatsz majd nagyobb lesz. :)
2010. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem neked azért nem nőtt, mert a 85 A nem kicsi méret.Nem törvényszerű, hogy terhesség alatt nő a mell.Inkább a szerkezetében alakul át, a védőnőm szerint mirigyesedik.Sok mindentől függ, hogy nő -e. Nekem eddig 2 számot nőtt.75 A-val kezdtem ( ami tényleg kicsi), és most 85 A.Az első trimeszterben volt egy nagy ugrás, amikor egyik reggel arra ébredtem, hogy dupla akkorák, tapintásra mint a szivacs, és zsibognak.Fura volt.Meg most nőtt a 2. harmadban is. De egyébként tényleg szülés után duzzad meg.

28 h km

2010. jún. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 9. hétben vagyok 75/A-val kezdtem és most már egy mérettel nagyobb. Előző terhességemnél is hamar nagyobb melltartóra kellett cserélni. És az igazi "durranás" szülés után jön, na akkor olyan letten mint "Pamela Anderson". Valószínűnek tartom, hogy talán nem is híztál azért nem nőttek még akkorát.
2010. jún. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem hiztam az igaz, cak 3 kilót. Hát kiváncsi vagyok:) Azon nagyon parázom hogy legyen tejem.... Köszi a válaszokat:) Mindenkinek kellemes babavárást:)
2010. jún. 30. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen mindenki aggódik, hogy lesz -e teje.De hidd el, nem a mell nagyságától függ.Ez egy óriási tévhit, hogy csak hatalmas mellekből lehet szoptatni.A nagymamámnak annak idején kis melle volt, mégis annyi teje volt, hogy még adott is le más gyerekek számára.Semmi összefüggés, hidd el.De a sikeres szoptatáshoz hozzátartozik, hogy mindkét melledből szoptasd, és sűrűn fejjél, mert annál jobban beindul.Ez a barátnőm tanácsa, aki frissen van benne, mert 8 hónapos a kislánya.
2010. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!