Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajnali álmatlanságra valami?...

Hajnali álmatlanságra valami? 28 hkm

Figyelt kérdés

kb. 4hete hajnalban mikor felkelek mert szólít a természet, nem tudok már visszaaludni. Igaz közrejátszik az is hogy zsibbadnak a kezeim, tenyerem, újam. De egész egyszerűen nem vagyok álmos sem. Ebből nem is lenne gond, csakhogy még dolgozom és egyébként is fél hatkor kelnem kell. Van hogy ezáltal már fent vagyok fél négykor(mint ma is). Elaludni meg olyan 23 óra körül szoktam, vagy van hogy később. így ha megnézem vannak napok amikor éppen csak alszom 3-4-5 órát. Mitől van ez? A szervezetem készülődik az anyaságra?


valami tipp visszaalvásra? a mézes tej nem vált be.


2010. jún. 30. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én annyira nem tudtam aludni terhesen! hajnalban keltem és is. Volt, hogy 4 kor hoztam a férjemnek kávét, hogy virrasszon velem. (megitta, és visszaaludt). A szülésig egyre rosszabb lett. Nekem a megváltás a szülés volt.
2010. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 27 hetes vagyok, és ugyanez a helyzet.Este már korán elalszom,mint akit fejbe vágtak.De hajnalban felébredek, WC, akkor már mozog a pici, simogatom, elkezdek agyalni dolgokon, és ott tartok, hogy eltelt így másfél óra.Addig pedig voltam 5-ször pisilni.Reggel fél 6-kor kel a férjem, akinek 2 percenként csörög az órája.Ez engem is úgy felráz, hogy fel is kelek.Szerintem később még rosszabb lesz, ahogy nő a hasunk, és sehogy nem lesz jó a fekvés.Én azt tanácsolnám, hogy ne szenvedj az ágyban.Olvasgass, igyál egy csésze kamillateát ( nálam bevált álmatlanságra), nézd a tv-t, amíg újra el nem álmosodsz.Ne idegesítsd magad azon, hogy még mindig nem alszol, mert annál rosszabb.
2010. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. szerencsémre a férjemtől tudok tévézni hajnalban.....és mire újra elálmosodok addigra már fel kell kelnem mert menni kell a dolgozóba....én 23 óra után szoktam elaludni, de kipróbáltam hogy éjfélkor, meg utána alszok el, akkor is felkelek. én nem agyalok, csak zsibbad a kezem, vagy éppen kimegy az álom a szememből....akkor nem csak nálam van ez! :-)
2010. jún. 30. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


én is erősítek:-DDD, sajnos Nálam is ez van...

De lehet, hogy nem is sajnos, mert legalább edződünk a 3 órás szopikhoz...:-)


Meddig dolgozol még?

Ha már otthon leszel, akkor sokkal jobb lesz, Én 29 hétig nyomtam, utána beadtam a kulcsot:-), itthon vagyok 1 hónapja, és tök jó, fizikailag is, lelkileg is, (anyagilag nem annyira:-), de legalább kezdek rákészülni a babóra.

Kell ez a pár hét szerintem, és hát így du. tudok kicsit aludni is, pótlom a hajnalit...:-))


Jó egészséget!

33 hetes km.

2010. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél én is 4 körül megébredtem rendszeresen, aztán reggel 8-kor meg visszaaludtam. A szervezeted készül már az éjszakázásra:) A második gyereknél már nincs ilyen, most örülök ha egy-két órát alhatok egyhuzamban.
2010. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

az a legfurcsább hogy nem vagyok hulla hogy alig alszok 3-4 órát, délután sem álmosodok el. terv szerint még 6 hetet dolgozom. abból két hét nyaralás lesz.

aug. közepén állok le a munkával véglegesen, sajna nálunk is az anyagiak miatt kell dogoznom.


Hát akkor marad a hajnalozás.... :-) de én is bevallom azért nem szomorkodom hisz nagyon szép oka va hogy nem tudok aludni...meg olyankor a kicsi lányom is aktivizálja magát :-)


mindenkinek további jó babavárást.

2010. jún. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!