Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok már erről? Megmond...

Hallottatok már erről? Megmondja hogy fiú vagy kislányt hordasz a szíved alatt!

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 30. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Én még nem,de hihetetlen! :))))

Tök jónak tűnik!!

Hátha más már próbálta?!!

2010. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én tuti nem adnék érte 10 rugót!
2010. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ne dőljetek be neki!


gondoljatok bele, ha ilyen egyszerű lenne vizeletből megállapítani, akkor orvos is meg tudná mondani. egyértelmű, hogy hazugság az egész. nem? szerintem logikus.

valahova bele van írva az is, hogy csak 80%-ban jön be. ha nem jött be, akkor egyszerűen ráfogják arra

2010. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én sem biztos hogy adnék érte ennyit a mostani anyagi helyzetbe, de hihetetlen hogy ultrahang és vér nélkül is meg lehet állapítani otthon!
2010. jún. 30. 09:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú,az árát nem is néztem!Tényleg borsos..
2010. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még soha róla, de szörnyű borsos az ára, ahhoz képest, hogy tévedhet. Én inkább elmennék 4D-s UH-ra, ott legalább láthatom is, és ha úgy alakul, még a nemét is megmutatja. :)

Teszem hozzá, 2-3 000 Ft-ot még kiadnék érte, még úgyis, hogy 20%, hogy téved. De ennyit? Azért nekünk sem feneketlen a pénztárcánk! (És szerintem nem csak nekünk nem...)

2010. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem er semmit lanyok! En Angliaban lakom, es itt lehet venni a neten olyan papitcsikos teszteket mint a One Step tesztek, par szaz ft darabja. Meg gondolkoztam is rajta, hiszen olcso, aztan elolvastam a neten a hozzaszolasokat a termekhez. Hat tobb mint 50%-nak nem jott be!

Gondolom ez is hasonlo alapon mukodik, de azert nem semmi aki kitalalta, jol le lehet igy huzni a kismamakat...

2010. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

:P


50%-ra én is megmondom. elég valószínű, hogy kamu. ha ilyen egyszerű lenne, már rég használnánk ilyen teszteket

2010. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lenyúlás ez. 12 hetesen a dokim is megmondta, 16. héten már 100 %-ra tudják.
2010. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!