Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok/mondanátok el...

Mikor mondtátok/mondanátok el a családnak? (A párom természetesen már tudja. Szülőkre gondolok)

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi első babával a teszt után mondtuk el - mindketten messze laknak- második babával hat hetesen találkozáskor.

Barátok a múlt héten - 7 hetesen-

2010. júl. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekunk elso babank, a teszt utan meg nem mondtuk al, hanem csak akkor amikor az orvos is elismerte a terhesseget.a szulok voltak az elsok, majd a parom testveriek es aztan a kozeli baratok.Most mar 15 hetes vagyok es aki ismert elotte, mindenki eszreveszi, hogy "ketten" vagyunk.
2010. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi Karácsonykor 12 hetesem mondtuk el!Egy ajándéktasakba tett babacipőt adtunk át a családnak!
2010. júl. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8 hetesen mondtuk el. Lementük a szüleimhez és a párom megkérdezte az anyukámtól, hogy ugye jól tudja, hogy szeretne nagymama lenni? Anyu nézett rá, mondta, hogy persze maaajd, de hogy jön ez ide? ( nem értette). És akkor mondtuk, hogy jó, mert akkor az lesz nemsokára...és megmutattam a tesztet....:-))
2010. júl. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jövőhéten akarok elmenni orvoshoz, ha ő is rábólint, akkor utána szerintem én is elmondom anyunak is meg apunak is, a többiek meg ráérnek. :)
2010. júl. 1. 07:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi kivártuk az első 3 hónapot! Anyukám felé nagyon nehéz volt tartani a számat, de kibírtam valahogy! Öcsémnek elkotyogtam hamarabb, mert meg akart kínálni egy szál cigivel, és nagyon furcsállta, hogy miért nem fogadom el! Abbahagytam ahogy + lett a teszt.

Mi is kis cipőcskét adtunk. A pár egyik darabja anyukáméké lett, a másik anyóséké. Bár inkább anyukáméknak kellett volna adni mindkettőt, mert anyós nem úgy reagált, ahogy vártam. Azt hittem örülni fog első unokájának, de nem így volt...

2010. júl. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a teszt és az orvos után elmondtuk, 5 hetesen. Mindenkinek. Most a 12. hétben vagyunk. Én nem vagyok babonás, nem akartam várni a 12. hétig, én tudtam, hogy nem lesz semmi gond. A családnak, barátoknak is elmondtuk egyből.
2010. júl. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! A párom ugye azonnal tudta, anyukámék szintén a teszt után, persze a lelkükre kötöttem,h. senkinek de senkinek ne árulják el. Anyóséknak majd csak a 8 hét után, (mert tudtam,h. nem akar tőlem unokát) és neki is úgy,h. elmondtuk előbb (ill. megmutadtuk a z uh.-s felvételeket neki) a párom 6 éves lányának, és ő elmondta a jelenlétünkben a nagyszülőknek. Szóval nem a mi szánkból hallotta először, amit nem is bánok, mert egyáltalán nem érdekli a terhességem! A többiek ezután tudták meg. A kislány ugye még gyerek, nem is akartuk,h. magában tartsa. És persze ő elmondta az édesanyjának, aztán futótűzként terjedt a faluban a hír.
2010. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Teszttel a kezemben felhívtam a páromat, majd fél óra hatás szünet, akkor anyut, s utána a legjobb barátnőm! :):):)

25 hetes kismami

2010. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A férjemnek azonnal a teszt után, aztán pár nap múlva a legjobb barátnőmnek. A szülőknek olyan 8-9 hét körül, a többieknek 11-12 hetesen lett publikus.
2010. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!