Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyümölccsel, zöldséggel hogy...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Gyümölccsel, zöldséggel hogy álltok?

Figyelt kérdés

Semmennyire nem kívántam eddig sem, és babásan sem, pedig tudom hogy enni kellene... Mással is előfordul?

10 hetes km


2010. júl. 1. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem kivánod ne edd... szedjél vitamint hogy c vitamin hiányod ne legyen

én sem szeretem mindegyiket azért szedek vitamint

imádom a legtöbbet de a kelkáposztára meg a brokkolira rá se birok nézni

2010. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Terhesvitamint, MagneB6-ot és C vitamint szedek. Jó lenne ezeket természetesen bevinni de egyszerűen nem megy...

Köszi a választ!

2010. júl. 1. 11:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Amiota terhes vagyok nagyon kivanom a gyumolcsoket, a zoldseget nem annyira, de fozeleknek azt is megeszem.A nap barmely orajaban barmilyen gyumolcsot szivesen megeszek.Terhessegem elott egyaltalan nem rajongtam ertuk.

15 hetes km

2010. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

10 hetesen semmit nem voltam hajlandó enni.Aztán a gyerek miatt muszály volt ennem,joghurt és víz ment egy ideig,utána banán,eper,alma,14.héttől kezdtem el enni viszonylag normálisan. Most 20 hetes vagyok és tudok enni majdnem mindent,sárgadinnye,sárgabarack most a favorit.

Az étvágytalanságnak köszönhetően eddig csak 2 kiló jött fel,pedig hízásra hajlamos vagyok. A dokim szerint nem fogok elhízni,csak figyeljek oda.

A lényeg, hogy amit nem kívánsz, ne edd meg.A szervezeted jelezni fog,hidd el.

2010. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor tényleg megnyugodtam. Egyébként rosszul nem voltam, eszek rendesen, még én sem híztam. :)

Remélem megkívánom majd a gyümölcsöket is.

2010. júl. 1. 11:20
 6/14 nini24 ***** válasza:
Én zöldség és gyümi ellenes vagyok :( Mármint tudom, hogy egészséges meg kell, de egyszerűen mindet utálom! :(((( Sajnos így terhesen is:((( Tavyl óta próbálkoztunk, folyamatosan szedtem Femibiont, C vitamint, E vitamint, folsavat, és néha néha egy-egy almát, vagy főzeléket lenyomtam. sajnos azóta is így van :(( most a málnát, epret eszem, ennyi amit szerete, meg a levesekben a zöldségek. eddigi eredményeim jók voltak, doki mondta, hogy akkor egézítse ki vitaminnal továbbra is, így Hipp Natalt iszok a 16. hét óta :) Ja, meg vasat szedek, de ennyi! :) Remélem nem lesz bajunk :)
2010. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sajna nekem sem csúszik :(

Becsületből napi 1 almát megeszek esténként. Igyekszem hetente többször főzeléket főzni, hogy legalább az meglegyen. De nyersen alig-alig valamit.

Szedem az elevitet.

2010. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 24 hetes!
2010. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos azt mondta, hogy napi egy alma legalább és máris tettem valamit a baba és a saját egészségemért. Egy almát meg kibírok, amúgy sajnos én sem nagyon kívánom a gyümiket, zöldségeket...
2010. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én amúgy is nagy zöldségevő vagyok, de a mostanában kapható uborkát, paradicsomot stb. nem nagyon tudom megenni, egyszerűen érzem rajta hogy permetes (hiába mosom, az benne van) és nem kívánom... úgy tűnik, a szervezetem így jelzi, hogy az nem jó a babónak.
2010. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!