Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki számít erős dohányosnak?

Ki számít erős dohányosnak?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy mennyit füstöl egy erős dohányos egy nap kb.?
2010. júl. 1. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

terhesség alatt??????? vagy úgy általában?

várandósan egyáltalán nem szabad..

ha meg úgy ált. kérdezed rossz a témamegjelölés.

egyébként napi egy doboz felett..

2010. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a napi 1 doboz már szerintem soknak számít. terhesen még fél doboz is szerintem... én orvostól hallottam, hogy terhesen napi maximum 5 szál szívható el kizárólag étkezés után mert akkor nem jut el a babához.
2010. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez relatív, hogy mi számít annak.Attól is függ, hogy milyen erős cigit szív valaki.Szerintem egy doboz felett.Terhesen a dohányzást inkább ÖNZŐSÉG-nek, és felelőtlenségnek hívnám.Kismamaként egyet sem!!Még a passzív dohányzás is káros. Én nem hiszem, hogy létezik olyan orvos, aki azt mondja, hogy keveset lehet szívni terhesen.Hagy szívja a fejlődő magzat az anyával együtt.Ez baromság! Ilyen nincs.Több helyen olvastam ezt, hogy az orvos szerint a babának jobban árt az elvonási tünet, meg a hirtelen leszokás mint a kevés cigi.Tudod ezt azok a kismamák találják ki, akiknek a saját gyerekük egészsége nem ér annyit, hogy leszokjanak.Ők találják ki.De egy orvos, aki a gyógyításra esküdött fel, ilyet nem mond.
2010. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Terhesen egy szál is sok, bár szerintem nem terhesen is sok akár egy szál is...teljesen felesleges..és hogy azért mondom, mert nem dohányzom? Persze..de minek ha nélküle is élek még?
2010. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

10 szálig "gyenge", vagy nem tudom, hogy hívják


egy doboztól erős dohányos.


kettő között pedig a nem túl éles határvonal :)

2010. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de ugye nem dohányzol terhesen?
2010. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elnézést kérek figyelmetlenségemért, rossz téma alatt hoztam létre a kérdésemet.

2010. júl. 2. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!