Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom megállapítani ha...

Honnan tudom megállapítani ha vizesedek?

Figyelt kérdés
34hetes vagyok,9-10kg-ot híztam eddig.Soha nem vizesedtem még,nemtudom mire kell figyelnem,mik a jelei.jó,nyilván bedagad a láb vagy bármi,De azt érezném is?Ha a bokám dagadna pl akkor olyankor "eltűnne" a bokám?Úgyértem az a csont,mivel vizes és körüldagadja,nemlehetne látni nagyon gondolom.Lehet hülyén írtam,de nemtudom másképp.Mi szokott még vizesedni?Milyen testrész?Köszönöm ha tudtok segíteni!
2010. júl. 1. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, pl. a bokád bedagad és a vádlid is... nálam szerencsére nagyon ritka, de ilyenkor úgy érzem, mintha a vádlim és a lábfejem teljesen bekeményedne (meg láthatóan dagad is). A kéz is szokott vizesedni, ilyenkor az újjak bedagadnak.
2010. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hordasz gyürüt?

Van olyan gyürüd amiröl biztosan tudod a terhesség elött az x újjadra volt jó. Ha az felmegy akor nem vizesedsz.


Vagy vegyél fel pár órára olyan zoknit aminek a gumi része nincs kinyúlva, ha bevág nagyon pár óra múlva akkor vizesedsz.


De ha nem vetted eddig észre akor tuti nem vizesedsz.


én 28 hetes vagyok de nem vizesedek hála isten eddig. pedig anyámról terhesség alatt 6 litert cspoltak le 35 éve.

2010. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy meg kell nyomkodni a bokádat mondjuk, és ha ott marad a lyuk, vagy az ujjad helye, akkor vizes vagy, ha nem marad nyoma, akkor pedig szerencsére nem.


Kezeden a gyűrűddel tudod legkönnyebben megállapítani, illetve ha nehezebb ökölbe szorítani a kezedet.

2010. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hordok gyűrűt,de sajnos mielőtt terhes lettem is minden nyáron volt olyan hogy alig bírtam fel vagy lehúzni.Ugyanígy vagyok a zoknival,az viszont télen-nyáron is ott marad a helye ha gumis fent.Megnyomtam a bokám felett,1-2mp-ig ott maradt a helye(de nem mélyedt be),de akárhol benyomom ott marad 1-2mp-ig:S A kezeim,ujjaim zsibbadnak kb 3-4hete,leginkább éjjel,de arra azt mondta a doki hogy valami kéztő alagút szindróma vagy mi,szóval azt műteni kéne,vagy majd ha megszültem elmúlik...csak mióta ez van,nem alszok semmit szinte,és tönkreteszi a mindennapokat mert nemtudok mit csinálni vele....:(Na mindegy,ez más téma,szóval fogalmam nincs vizesedek-e,mert mondom ezek amiket írtatok,nem terehesen is így voltak,ezért nehéz:SDe látni egyáltalán nemlátni hogy vizesednék,nincs bedagadva semmim,anyumtól is kérdem mindig,de ő se tudja pontosan megmondani,de mindig azt mondja hogy szerinte nem vizesedek.szerdán megyek dokihoz,majd megkérdem tőle is.
2010. júl. 1. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!