Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék tőletek segítséget...

Szeretnék tőletek segítséget kérni mert már teljesen tanácstalan vagyok! Szerintetek mi a probléma?

Figyelt kérdés
Március 23-án volt meg utoljára a menzeszem, azóta semmi! Van rá eély hogy terhes legyek mert a párommal nem védekezünk! Rágóta szeretnénk babát de sajnos eddig még nem sikerült! Voltam nőgyógyásznál, először nem mondott semmit csak elküldött ultrahangra, és az ultrahangon sem mondtak semmit csak ideadták az eredményt hogy vigyem vissza! Elég sokszor volt már ilyen és mindíg csak a Norcolutot írták fel. Semmi más vizsgálatra nem küldtek még el hogy megállapítsák mi a probléma! A norcolutról semmi jót nem hallottam. Ismerősöm ajánlotta az Endokrinológiai vizsgálatot.Mik a tapasztalatok?
2010. júl. 1. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A Norcolutot nekem azért adták hogy meghozza a menszeszem!! Csinálj tesztet. Ha nem mondanak semmit akkor az legalább mutat valamit!!!!

Endokrinológiáról nem tok neked mit mondani...


Keress más dokit vagy kérdezz rá hogy most mi van?? Ilyen nincs hogy nem mond semmit! Felháboritó!


Sok sikert 25 hetes pocis

2010. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csináltál tesztet? Én is azzal kezdenék, és akár + akár -, mindenképpen keresnék egy másik dokit!
2010. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ultrahangon mit írtak a papírra?
2010. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress más dokit! az endokrinológushoz érdemes lehet elmenni, ő vérvételre fog elküldeni, pl. megnézi jól működik-e a pajzsmirigyed. szerintem érdemes elmenni, mert a rendszertelen menszinek is megtalálhatja az okát, ha most mégsem baba van a dologban.
2010. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet! Kettőt is de mind2 negatív lett!

Az ultrahangos papírra azt írták rá hogy: 4 mm-s endom, jobb:21x17mm,bal:25x18mm meg van még egyolyan hogy 7x3,5x3 cm de elé nem tudom kiolvasni hogy mi van írva:S:SKöszönöm a válaszokat!

2010. júl. 1. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!