Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hogy tetszik a Vincent...

Nektek hogy tetszik a Vincent név? Ha nem akkor mi legyen? (mindenképp külföldi Kell legyen) ha nem is olasz, mert apuka egyébként olasz.

Figyelt kérdés
2019. febr. 16. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2019. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2019. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is tetszik! Ha olasz akkor még a Leonardo is tetszik! Leo-nak lehet becézni. Leonardo Da Vinci egy hős az olaszok számára!
2019. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Albert

Daniel

David

Martin

Peter

Robert

Teodor

Viktor


Csak néhány, ami külföldön is használható név. Sok ilyen van még.

Amúgy a Vincent is okés, de egy olasznak számomra furcsa.

2019. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én ho tam fel ezt a Vincent-et. Neki a Theodor, Teodoro, Daniele, stb. Nem tetszettek. Leonardo-t elavultnak tartja. Illetve engem (most bocsánat, de engem a kisebbségre emlékeztet, mert mindegyik így hívja már a gyerekét.) én úgy gondoltam el,hogy Vincent Federico . Mit gondoltok?
2019. febr. 16. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akartam írni, hogy a Vince szebb név, én gondolkodtam is rajta, hogy adnám a fiamnak (de lányom lesz).

Viszont így, hogy apuka olasz, igen nagyon szép a Vincent is. Szerintem több országban is megállja a helyét, mert nem túl idegen vagy giccses a hangzása, hanem inkább kellemes és becézni is jól lehet.

2019. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne becézni?
2019. febr. 16. 14:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Szép a Vincent, de Lorenzo nagyon tetszik nekem és magyarban is használják. Mi a párod vezetékneve?
2019. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, a kisfiamat Vincének hívják. Vincusnak becézzük. Elég ritka név, még nem találkoztunk (élőben) másik Vincével.
2019. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dominik Vincent a mi babánk

Theodor és Eliot is tetszik nekem, bár talán kicsit inkább franciásabb hangzású nevek.

2022. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!