Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 honapos terhesen analisan...

3 honapos terhesen analisan sexelhetek? Mas kerdes-mondjuk ha beutom a kezem azt a babam nem erzekeli v nem art?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szexelhetsz. Azt viszont nem értem, hogy honnan érezné a baba, ha beütöd a kezedet. Nyilván nem érzi, mivel teljesen máshol van. Neked sem fáj a feneked, ha beütöd a fejedet, nem:)
2010. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha beütöd te a kezedet, mi baja lenne tőle a babádnak???? A terhesség alatt sokmindent éreznek a babák, de azért mindent nem :)) Ha bármi baja lenne egy kéz beütéstől, bizony, már nem lenne ember a Földön! Egy kismama nem élhet búra alatt, sem kipárnázva, nyugi, nem lesz baja.
2010. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Hogy érezné a baba, ha beütöd a kezed, úgy őszintén?


Az anális szex már más. Hát, ha már most el akarod könyvelni magadnak az aranyeret, akkor hajrá.

2010. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szexelhetsz bárhogy, csak ne túl durván, akkor nem lehet baj. A te fájdalmad a baba nem érzi, emiatt ne aggódj.
2010. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
nyugodtan anál szexelj, pár év múlva az utcán menés közbe is lazán befosol
2010. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az análszexet szerinted hogy érzékeli? Hát análisan. Már mindent érez! :)
2010. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi lanyok a valaszokat,mindig megnevetettek.paa
2010. júl. 1. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy olvastam terhesség alatt tilos az anális szex a fertőzés miatt. Bár én máskor sem próbálnám.
2010. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!