Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolci kismamik! A szülőszob...

Miskolci kismamik! A szülőszobai"csomagba"mik kellenek?

Figyelt kérdés
mert hallottam hogy külön kell kórházi,meg külön a szülőszobába!Megírnátok nekem mik kellenek pontosan,miket adnak,és miket nem?Mindkettőt megírhatjátok,a szlőszobába mi kell,meg amúgy a kórháziba mi kell.Köszönöm!!(34h)
2010. júl. 1. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A 34h mit jelent?

Harmincnégy éves hülye? Vagy minek a rövidítése?

2010. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondolom nem kismama vagy,sőt,mégcsak nem is felnőtt...ahogy írtad,hülye,és valószínű gyerek...ha nemtudsz válaszolni ne írjál!
2010. júl. 1. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmelweis:

Szülőszobába papucs, törülköző, tusfürdő, ásványvíz, fényképezőgép, telefon, kis törülköző. Iratok.

Kórházba a babának pléd, pelenka, törlőkendő, textilpelenka

magadnak mehet minden, amiket a neten ajánlanak különböző helyeken, sok lista van fent. kiegészíteném: kisolló, cérna, gomb (ottani hálóinghez...)


Ennyi jutott eszembe így 5 hónap után :)

2010. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Igen azt el is felejtettem írni hogy a Semmelweisbe szülök majd én is,és apás szülés lesz.
2010. júl. 1. 18:48
 5/8 A kérdező kommentje:
saját hálóingbe lehet lenni?És varrogatni se kéne.Csak mert van 1-2olyan aminek már úgyis mindegy,szóval utána nembaj ha a kukába végzi.
2010. júl. 1. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szülésnél nem tudom, mit szólnak, ha sajátot veszel fel, szerintem jobb, ha az ottanit, utána veheted a sajátot, ha nem sajnálod, de 1-2 nem elég. Én biztostűvel oldottam meg a gomb-nélküliséget, de ha lett volna nálam gomb, tű, cérna, megvarrtam volna :) Minden reggel adnak 1 tiszta hálóinget, de nem mindig elég napi 1, nem nehéz összevérezni.
2010. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval vihetsz hálóinget.
2010. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Mindegy,beviszem ami itthon van,aztán úgy csak jó lesz,meg rakok azért be akkor tűt/cérnát.:)
2010. júl. 2. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!