Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy a betöltött 40....

Igaz, hogy a betöltött 40. hét után a baba fogy a pocakban?

Figyelt kérdés
Valahogy nem akarom elhinni,úgy mondta az egyik ismerősöm.
2010. júl. 1. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ritkán. ún. magzati sorvadás esetén általában megindítják a szülést. tényleg elég ritka, hogy fogyjon is egy baba, én úgy tudom, hogy az bajt jelez. ilyenkor az ultrahang mérés is elég bizonytalan és nincs is már idő, hogy 10-20 dkg fogyást kimutasson pl.: 1 héten belül.
2010. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben biztos nem. Szerintem az már baj.
2010. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normál esetben nem fogy, hanem stagnál a súlya, egyik bnőmnek volt, hogy túlhordta a babáját, a 39. héttől folyamatosan ugyanaz a súlya volt, de nem engedélyezték neki a császárt, végül a betöltött 41. héten kezdett elfogyni a magzatvíz és ez volt az indok a császárra, addig nem engedték neki, de a baba nem fogyott.
2010. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha.Köszi a válaszokat
2010. júl. 2. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az én fiam a 37+6-on UH-on 3600 gramm volt és a 40+6-on 4400 grammal született.

Nem hiszem, hogy fogyott volna:-))

2010. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!