Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. hétben járok. Nagyon fáj...

21. hétben járok. Nagyon fáj a combtövem mikor felállok. Miért van ez? És már alig tudok hajolni. Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
És ha a hátamon fekszek,akkor pár percnél nem tudok tovább így maradni.
2010. júl. 1. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos a babó vmi ideget nyom...De ha ennyire gáz, akkor kérdezz rá a dokinál, hogy mi a helyzet?

A hátamon Én sem tudok egyáltalán már az eleje óta feküdni, de az nem is baj, mert úgysem szabad a végén, mert elnyomja a főbb ereket a méh súlya...


Jó egészséget!

34 hetes km.

2010. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,hogy válaszoltál,kicsit megnyugodtam.

Te már a vége felé jársz,így boldog babavárást,és nagyon könnyű szülést kívánok.

2010. júl. 2. 07:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ez teljesen normális és 21 hetesen alig bírtam ráállni a jobb lábamra,volt,hogy annyira fájt,hogy le kellett térdelnem a földre és négykézláb elvonszolni magam az ágyba.Nekem azt mondták,hogy ilyenkor mindig a másik oldalamon pihenjek többet.Hamar elmúlik,csak pihenj ilyenkor egész nap és ha lehet maradj otthon.Boldog babavárást 32 hetes kismama
2010. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. :-)


Köszönöm szépen, Nektek is hasonló szépeket kívánok! :-)

2010. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy Te is,kedves 32 h kismama:)

Az igazság az,hogy nem tudok skat oihenni,mert nagyon sokat kell autóba ülnöm(van,hogy napi 10 órát is)Sajnos muszály még dolgozni.

Remélem igazad van,és hamar elmúlik,mindenesetre már nem sokat fogok dolgozni....

Kedves 36 hetes kismama!

Köszi szépen!:)

Mindkettőtöknek hatalmas pocisimi:)

2010. júl. 2. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 20 hetes vagyok jelenleg és akkora a pocakom,mint egy 7 hónapos kismamának..:)Gondot okoz a hajolás,akkor érzem,hogy fáj a hasam alul és nagyon kellemetlen,a hátamon pedig pár percnél tovább nem tudok feküdni,mert elgémberedik és akkor nem tudok felállni.

ÉS MÉG CSAK FÉLIDŐS VAGYOK!!!!:)

Szóval minden terhesség más-és más,de az biztos,hogy én hasonló cipőben járok.Nem kell aggódni,légy nyugodt,nem szabad mindenen idegeskedni,mert árt a szépségnek és a baba is megérzi.

Boldog békés babavárást!:)

2010. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!