Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen flowmetriára küldtek?

27 hetesen flowmetriára küldtek?

Figyelt kérdés
normális hogy ilyen korán? vagy valami baj lehet?
2010. júl. 2. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én most előkerestem az UH-s papírjaimat, és ezek szerint a 26 hetes vizsgálaton nekem már simán csináltak áramlásvizsgálatot is. Így külön nem voltam, de automatikusan nézték azt is. Nekem a doki vizsgálat után mindig mondta, hogy minden rendben, teljesen jól fejlődik a magzat, stb..., így ennek külön már nem néztem utána. Szóval szerintem teljesen normális. De ha megnyugtat, szerintem kérdezz rá az orvosodnál. Ha valami kétely felmerült bennem, én nem vártam másnapig, rögtön megkérdeztem tőle. Biztos "örült" nekem :-))) Üdv, 7 hónapos kisfiú anyukája
2010. júl. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Most pontos hetet neked nem tudok mondani, de nekem is már akkoriban mért áramlást a dokim. Az uh-val együtt. Nem került neki semmibe, csak biztos akart lenni, hogy minden ok.
2010. júl. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért. De milyen vizsgálat ez? Még sosem hallottam róla.
2010. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vizsgáják uh-val a vér áramlását a köldökzsinórban.

Nekem csak 38 hetesen csináltak először.

2010. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


"Egy adott magzati érszakaszon a véráramlás vizsgálata ultrahang segítségével (ún. Doppler készülékkel). A magzati érszakasz áramlásának sebességét regisztrálják, értékelik. Olyan esetekben javallott, mikor felmerül a méhlepény elégtelen működésének gyanúja, pl. a magzat mérete jelentősen elmarad attól, amit a terhesség kora alapján várnánk, vagy az anya terhességi toxémiaban szenved. A lepénykeringés rosszabbodása esetén a magzati vérkeringés jellegzetesen megváltozik."

2010. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!