Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Farfekvéses babás kismamák,...

Farfekvéses babás kismamák, mennyi esélyt adtak nektek, hogy a 32. hét után még befordul a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tegnapi vizsgálaton mondták,hogy nagyon ül a babánk és,hogy már elég kis esély van rá,hogy megforduljon.Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?1657gramm normális súly ilyen idősen?
2010. júl. 2. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfordulhat még a babád!Nekem 1737gr volt 32.hét elején és 3800gr lett:-)Ugyhogy még lehet belőle nagyobb baba!
2010. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok a pozitív példa.

36.héten uh-n farfekvéses babám volt. A doki lélekben készített fel a császárra,

37.héten indult meg a szülés, és a szülőszobán a vizsgálatkor közölte a doki, hogy igen fejjel érkezik:D

És ebből én semmit nem vettem észre. :S:)

2010. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héten fordult meg. Nyugi még simán befordul!
2010. júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor én ellenpélda leszek. :) 29. héten az uh-on mér faros volt, és úgy is maradt. 39 hetsen született császárral. Mocorgott sokat, reméltem, hogy átbiccen, de nem. Ez van. Nagyon féltem a császármetszéstől, de kár volt, jobban viseltem a műtét utáni napokat, mint aki simán szült, mert a gátvarrások miatt nem tudott ülni...

A 36. hétig még simán megfordulhat, utána is, de akkor már nagyon kicsi az esély.

2010. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! A 28. héten még boldogan hallgattam, hogy fejvégű fekvésben van a babám, aztán a 32. heti uh-n kiderült, hogy faros, és kb. 2020g körüli. Szóval nagy baba, így abbahagytam a vitamin szedését. A doki azt mondta, hogy tekintve hogy nagy gyerek nem sok esélyt lát, hogy beforduljon. Most töltöttük a 37. hetet, és még mindig faros a drága. Szóval nekem az esély a befordulásra szinte egyenlő a 0%-val. A te babád teljesen ideális súlyú, úgyhogy van még esélyed hogy természetes módon szüld meg!
2010. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 30. hét környékén fejvégű volt a lányom, a 32. héten faros, dokim azt mondta, hogy már nemigen fog visszafordulni, ehhez képest egy viharos éjszakán visszafordult, azt igencsak megéreztem, szóval van esély, de azt még hozzá kell tennem, hogy aztán a lánykám megint visszafordult farfekvésbe és végülis harántfekvéssel született.
2010. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Reméljük a a legjobbakat,az biztos,hogy úgy fog világra jönni,ahogy Ő akar.Minden jót Nektek
2010. júl. 2. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam farral született 2700 g -mal . Nem kellett császármetszés könnyebben megszületett mint a lányaim fejjel. Ne izgulj , nem lesz semmi baj.
2010. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!