Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok, és észrevette...

25 hetes vagyok, és észrevettem hogy mocorogni kezd amint előredőlök, előrehajolok. Tehát ha "összenyomódik" a hasam. ÉS ha visszaegyenesedek, akkor abbahagyja. Ez másnál is igy van? Normális ez? LEhet érzi, lehet összeszűkül a hely neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 29 hetes vagyok jó nagy pocakkal és nálam mindig akkor van ez, ha leülök a számítógép elé és kicsit előrébb hajolok. Azonnal elkezd mocorogni.
2010. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen...Én is ma figyeltem ezt meg, és én is ha a gép előtt ülök és előrehajolok.
2010. júl. 2. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, de ettől még neki nem lesz kevesebb helye, csak máshogy lesz, ezért mozdul meg, mert helyzetet kell váltania. A víz nem összenyomható :o)

Maximum Neked lehet kényelmetlen egy-egy helyzet, szóval úgy legyél, ahogy kényelmes! :o)

2010. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! nálam is ugyan ez van, ha leülök a gép elé kicsit előre dőlök egyből mozgolódik az én picim is :-D bennem is megfordult már, hogy lehet összenyomom és ezért, de akkor jó tudni, hogy nem így van :-D én is megnyugodtam :-)

26h km

2010. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!