Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab: igaz az, hogy...

Missed ab: igaz az, hogy kicsi annak az esélye, hogy újra megtörténjen a következő terhességnél?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 18:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.Nekem pont szerencsém volt,költözés,új munkahely,új házidoki.Utóbbinak mondtam mi a helyzet,lekért egy egyszerű TSH-t!Ott az már mutatta,hogy valami nincs rendben.(Érdekes,eddig egyik magánnőgyógyász,vagy orvosnak eszébe sem jutott...)Majd az új melóhelyen lett egy barátnőm,akinek a rokona járt egy sztk-s dokihoz meddőséggel,és azóta lett 3 gyereke.Ezen felbátorodva felkerestem.És végül is így sikerült a 3 gyermek nekem is😊

De sokaknál pl.simán a felfedetlen inzulinrezisztencia okoz vetélést,mert erre egyik orvos sem néz.Én is magánban nézettem,miután a pm kiderült.És van akinél csak úgy derül ki,hogy inzulint is néznel hozzá,nem csak vércukrot.

Igen,nagyon szomorú,hogy ez így van.Bár mint írtam,tényleg van ilyen,hogy csak elmegy a baba és a következővel minden oké!

Nekem bejött a megérzés,hogy nincs rendben valami.

2020. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt már egy lánykám, problémamentes terhesség és szülés után. Aztán a lányom születése után 3 évvel tervezetten babát vártam, 8.héten elkezdtem vérezni, azonnal mentünk az ügyeletre, de nem sok jót mondtak, missed ab lett. Aztán 1,5 évre rá újra terhes lettem, a 8.héten ugyanúgy elkezdtem vérezni, hát szörnyű volt. Azonnal száguldottunk az ügyeletre, sírva mentem be, szerencsére volt szívhang, kaptam progeszteront. Lehet ha nem kaptam volna elmegy ő is. Már 2, 5 éves fiú, imádjuk:) Sajnálom ami veled történt, sok erőt kívánok!
2020. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Tervezek vérvételre menni, hátha valami kiderül, és legalább kicsit meg is megnyugszom.
2020. jún. 19. 04:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben menjen a jövőben és ép, egészséges kisbabátok legyen! És nekünk is! 🙂
2020. jún. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 renáta3 válasza:
100%
Sajnos en is igy jártam. 10hetesen voltam missed ab vegett muteten es 7 hetesen halhatot el a magzat. De mi okozte nekem sem mondták tudtak megmondani mi okozta. De nekem lila foltok jöttek ki eros viszketessel a combomon. Ezek az ugynevezett hullafolt. Kész csoda hogy nem kaptam vermergezest mindenki ezt mondta. De viszont lehet maradt szovodmenye mert ujra kezd kijonni de a verzesem meg van zarojelentesem meg nincs es addig se ide se oda nem tudok menni. Nehéz idő nekem ez. És sajnalom aki meg igy járt rajtam kívül. Együtt erzek vele. Nem könnyű ☹️
2020. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ez nagyon rosszul hangzik:-( Nekem ha lehet így fogalmazni szerencsém volt, hogy hamar észrevették. Nekem kilenc hét 5 haposan volt a műtét, és kb 8 hetesen állt le a szíve:-( Nekem hematóma miatt kontrollra kellett menni azért vette észre hamar a doki. Pedig örültünk, hogy végre a hematóma felszívódott, erre vetélés történt. Azzal tisztában voltam, hogy gyakori a vetélés, de nem gondoltam rá, hogy velünk is megtörténik:-( Nekem se mondták, hogy miért történhetett ez. Kérdeztem a dokit, hogy lehet e köze, hogy nekem lombik volt fagyasztott embrióból. De csak annyit mondott, hogy nem valószínű. Kivizsgálásra meg nem akarnak még küldeni :-( Drukkolok mindenkinek aki így járt, így ismeretlenül is!
2020. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én már a 9. hétben jártam, a baba szívhangját hallottam 6 hét 5 naposan, azt gondoltam minden rendben, hiszen az orvos is erről tájékoztatott. Aztán egyszer egy kis nagyon-nagyon halvány barna folyásom volt. Egyszer. Sem előtte, sem később utána nem volt ilyen. Azonnal szaladtam a szülészetre, gondoltam valamilyen gyógyszer segít, hisz előtte a védőnő azt mondta, nem kell megijedni, ha ilyesmit tapasztalok. Aztán bolondnak is néztek a szülészeten, hogy mégis minek mentem oda... Majd elkezdte az orvos az ultrahangot. Akkor tudtam, hogy baj van, mikor túl sokáig nem szólalt meg. Kiderült, hogy miután boldogságtól repdesve közöltem a férjemmel a nagy hírt, hogy végre babánk lesz, azután még egy hétig élt picipötty, aztán itt hagyott minket. A műtétre csak 5 nappal később került sor. Addig ezzel a tudattal kellett lennem. Borzasztó volt. Főleg úgy, hogy semmi tünetem nem volt még akkor sem. Ha ez az egyszeri halvány barna dolog nem történik meg, akkor a 12.heti UH-n tudom meg, hogy mekkora baj van.
2020. jún. 19. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!