Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elhalt terhesség után sikerült...

Elhalt terhesség után sikerült a teherbe esés?

Figyelt kérdés

3 hónapja volt sajnos egy elhalt terhességem majd missed ab lett a vége. Most lehet majd újra próbálkozni amit nagyon várunk. Kinek hogy alakult utána?

Szedtetek vitamint?

Femibion0, folsav, MagneB6, c vitamint szedek most, egy hónapig szedtem mehpempo kapszulat és azt vettem észre, az utolsó ciklusomat meghosszabbította


2021. máj. 10. 11:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A vitamin úgy tudom semmi karosat nem tesz a szervezettel, ha azt szeded ami tényleg kell, és mértékkel.

Mivel túl vagyok egy vérvételen, elmondták mit szedjek és mit ne. 2 hónapig szedtem azt a finom martoflert, inkább mint hogy vert kapjak műtét után.:)

2021. máj. 10. 12:35
 12/22 anonim ***** válasza:
57%

Nézd rossz indulat nem volt ebben, ha téged ez így felhúzott ez van. ez a smiley -.-" egy ehh akar lenni ahogy sóhajt az ember hogy "istenem..." régi típusú tudom, de én még a régi netes smiley-k gyermeke vagyok XD

a rágörcsölés szerintem nem azt jelenti számomra mint számodra, gondolom ezért lett a félreértés.

2021. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nekem edes mindegy 😅

Majd lesz ahogy lesz

Varom a tapasztalatokat, kinek hogy alakult.

2021. máj. 10. 12:45
 14/22 anonim ***** válasza:

8.héten vetéltem el, missed ab lett.

Után a menzeszem előtt több napig barnáztam, erre kaptam egy 3hónapos progeszteron kúrát. Ezután kb.2hónapra terhes lettem. Szedtem az elejétől progeszteront+folsavat(ez a legfontosabb kb.)+femibiont+magnéziumot. Az első vérvétel után vasat kellett még szedni. Minden rendben ment, 10hónapos a babám.

2021. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%

Terhes vitamint szedtem, a szülésznő mondta, hogy már a babatervezés előtt ajánlatos, főleg a folsav miatt.


+ ami fontos még: az alkohol teljes elhagyása már hónapokkal a baba tervezése előtt, sport, egészséges étkezés.

2021. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Részvétem mindenkinek:( de jó olvasni, hogy sokaknál jól alakult utána.

Én kérdező még nem tudok pozitív történetről beszámolni, de leírom azért neked. Mi lombikozunk, és sajnos a 2.lombiknál 8.héten leállt a szíve. a 3. és 4. lombiknál pedig üres maradt a petezsák. Mindnek műtét lett a vége:(

Mivel mi lombikozunk így azokat a vitaminokat tudom neked leírni amit az orvos javaslatára szednem kell: C vitamin, D vitamin, E vitamin, Q10, Omega3, folsav por. De másnál lehet nem kell ennyi, lehet csak a lombik miatt van ennyi. Kívánom, hogy sikerüljön hamar a baba!

2021. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem tudok még pozitívat mesélni. Az első ultrahang után az orvosom azt mondta nem muszáj terhes vitamint szednem ha odafigyelek az étkezésre, viszont sosem árt és az elevitet ajánlotta. Sajnos csak pár hétig szedtem :( Kb. 6 hetesen állt meg a magzat a fejlődésben, pár napja történt meg a kilökődés (gyógyszer hatására), 2 nap múlva megyek uh-ra. Miután sikerült teljesen kitisztulnia a méhemnek, szeretnék újra terhes vitamint szedni. A femibionra gondoltam, de lényegében ugyanazt tartalmazzák, a nevük és az áruk különbözik csak.

Kívánok neked mihamarabbi babavárást!

2021. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom hogy így alakult neked a lombik :( de ne add fel, fog sikerulni! Tudom ilyeneket könnyű leírni, de biztos vagyok benne, hogy lesz neked is baba!

És a többieknek is, sajnálom. Hihetetlen hogy ennyien vagyunk akikkel ilyen történik.

Utolsó én a femibion-t csak ajánlani tudom, bár most kezdtem el szedni, de a terhes vitaminja az tuti. Lányommal azt szedtem, sose hánytam ki, a gravidat meg igen.

2021. máj. 10. 21:48
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem szemelyes tapasztalatom nincs ,de a baratnomnel 10 hetesen elhalt a magzat ,műtötték. 3 honapot kelett varjanak a doki utasitasara ,majd a kovetkezo menzesze mar nem jott meg .Most 8 hetes a kislanya .O os csak folsavat szedett .
2021. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De jó, örülök hogy ő is sikerrel járt!:)
2021. máj. 11. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!