Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ovuláció missed ab után?

Ovuláció missed ab után?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg volt hasonló helyzetben?

3 hete volt vetélésem, természetesen zajlott. Kb 1 hete múlt el a vérzésem, tegnapelőtt együtt voltunk a férjemmel (nem védekeztünk), tegnap megcsináltam egy ovulációs tesztet, pozitív lett (a második csík sötétebb volt mint az első), a mai teszten mind a két csík egyforma. Lehet ez már ovuláció, vagy még nem rendeződtek a dolgok a vetélés után? Szeretnénk babát, viszont az orvosom 2-3 hónapot ajánlott várni. Ezért a tegnapi teszt láttán inkább nem voltunk együtt újra, nehogy baj legyen a túl korai teherbeesés miatt. Esetleg valakinek sikerült a terhesség nyomban a vetélés után? Ha igen, kb hány napra rá volt az ovuláció?


2021. máj. 30. 06:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7 vagyok, ha 21 napon volt + lh teszt, akkor neked kb rá 2 hétre kell megjönni így van még 1 heted
2021. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia multhét szerdan 9.3 lett a hcg szint előtte este megjött :) meg most hétvégén is halvány pozi volt a facelle terhességi teszt. Az ovu teszt meg nagyon erős

:)

De már negatív az ovu teszt és mintha erősödnek lassan.

Holnap megyek dokihoz. Remélem mehet a próbálkozás tovább.


9/11 voltam

2021. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, úgy számoltam, hogy szombaton 12dikén kell majd megjönnie, csak semmi jele nincs, régebb mindig azelőtt egy héttel nagyon fájtak a melleim és felvoltam puffadva.

Ma halvány rozsaszin folyást vettem észre a wc papíron, nagyon kevés volt. Lehetett ez beágyazódás? Vagy előjele a mensinek? Mostmár semmit nem veszek észre magamon, minden megváltozott a vetélés után. Ma 10 napja, hogy pozitív volt az lh teszt és voltunk is együtt a párommal.

2021. jún. 8. 19:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!