Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elveteltem, közben azt sem...

Elveteltem, közben azt sem tudtam terhes vagyok. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Minden hónapban megjott rendesen. Óvszerrel védekezünk férjemmel nagyon rég óta. Van gyerekem. Most az utolsó menszesznel is ugyan az a lefolyású volt mind mi den hónapba kivéve egy dolgot hogy a 3.nap iszonyatos görcs kB mint a vajúdás , hányinger sírás majd 3 nagy verdarab távozott.Orvos majd közölte vetélés. Fel se fogom.... Doki azt mondta elég ritka de van ilyen. Óvszer elég ha mikor szakadás van. Azt észre sem vesszük... Na mondom baromi jó..
2021. okt. 14. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, de ezek alapjan az orvos is csak tippelt. Neztek hcg szintet, amibol egyertelmuen kiderul, hogy terhes voltal? Nem. Akkor szimplan ilyen volt a menzeszed es kesz, nem ertem az orvos minek mond ilyet….
2021. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden vizsgálat el lett indítva de nem megy pikk pakkra semmi most. Úgyhogy köszönöm a válaszod.
2021. okt. 14. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt az orvos sem tudhatja. Mikor már kiürült a méhed egy nagyon korai terhességnél, lópikula nyoma sem marad a terhességnek. A hcg vérvétel meg speciel pont nem egy olyan vizsgálat, amire heteket vagy akár napokat kellene várni, max ha nagyon magánba akarsz menni és nem kapsz időpontot csak később. Akkor viszont meg már felesleges is elmenni.
2021. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van elsőknek, ha nem volt pozitív a vizelet-teszted, csak a HCG vérvétel tudja megállapítani, UH-n nem látszik ekkora terhesség, vetélés meg pláne nem. Barátnőm egyszer azt hitte, vetélt, mert egy öklömnyi darab jött ki belőle, ő be is vitte megmutatni, azt mondták neki, csak egyben jött le a méhnyálkahártya, mert nem volt peteérése abban a hónapban. Sajnos nekem is volt már párszor hányingeres és nagyon erős, darabos vérzésem már terhesség nélkül, ami rosszabb volt, mint a szülésem, 2 napig aludni sem tudtam. Hormonális oka van, ahogy a görcsöknek is. Vagy sajnos lehet endometrózis.
2021. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!