Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Korai vetélés?5.-6.héten.Mikor...

Korai vetélés?5.-6.héten.Mikor lehet újra próbálkozni?Nehezebben sikerül?

Figyelt kérdés
Újból megismétlődhet?1.terhességemből egészséges kisfiú született 2019-ben.Most 1hét késés után megjött,görcs nélkül.Teszt pozitiv volt.
2021. okt. 17. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Amint elmult a verzes.
2021. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
5.heten veteltem el junius közepén, augusztus 8an már pozitív tesztem volt újra. Junius végén nem sikerült, július végén már igen, 1x jött meg július közepén.
2021. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sajnálom. Ez már a 3. kérdésed egymás után. Átérzem a helyzeted és tudom, hogy válaszokat és megnyugvást keresel. Próbálj megnyugodni.

Igen megismetlődhet. Nekem a mostani a 7.terhességem. Már van egy gyerekünk. Előtte és utána is voltak vetélések.

Nincs sajnos garancia. De most újra terhes vagyok. 17 hetes.

Remélem ez sikerülni fog. Bár sok a probléma sajnos.

Ne keseredj.

2021. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tavaly szeptemberben volt pozitív tesztem, egy hét késéssel sajnos megjött. Következő hónapban megint összejött, szerencsére semmi gond nem volt. Most már 3 hónapos kislány :)
2021. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,vàlaszokat...De a kommented ráébresztett ez nem normális,elkell engedni,tovább lépnünk,mert a kisfiunknak szüksége van a szüleire.Bízunk benne,hogy hamarosan újra sikerül és ő vele már minden rendben lesz.🙏Köszönöm nektek a pozitív hozzászólást.
2021. okt. 17. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!