Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan lehet ezt túlélni?...

Hogyan lehet ezt túlélni? Mikor lehet nekem végre kisbabám?

Figyelt kérdés

1,5 éve próbálkoztunk a babával mikor felkerestünk egy meddőségi centrumot. Kiderült, hogy (papíron) meddő vagyok. Ezalatt végig próbálkoztunk. Már épp kezdtünk volna bele a lombik programba mikor megfogant a kisbabánk. Ez az elejétől kezdve, tőbb mint 2 reménytelen év volt.

11 hetesen azonban elvetéltem. Ez szeptemberben történt. Most 3 hónap nyugira van ítélve a szervezetem.

Annyira fáj, kaptunk egy esélyt, hogy természetes úton legyen babánk és elment. Ezek után belekezdenétek a lombikba? Vagy akkor mégis lehet gyerekünk természetes úton?

Nem tudom melyik lenne jobb...ismét várni a csodát? Már 33 éves vagyok, januárban leszek 34. A férjem 42.


2021. okt. 20. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Mi az oka az állítólagos meddőségednek (papíron)?

Sajnálom a vetélésed :(

2021. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Fonokomek lombikosak voltak, 2x sem sikerült majd terhes lett a felesége, első természetes úton fogant baba elment de rögtön utána újra teherbe esett és napokon belül szül, nem remenytelen, ne add fel!!
2021. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem varnek a csodara, elkezdenem a lombikot. Lehet, hogy teherbe esnel mondjuk megint x ev mulva, de az a terhesseg se maradna meg, akkor elpazaroltatok ertekes eveket.

En nem huznam az idot, de ez persze en vagyok. Talan ha 20 eves lennek es raernek, esetleg max akkor.

Nagyon sajnalom kerdezo, de drukkolok, hogy sikeruljon!!! :))

2021. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Petevezetek elzarodas, amit ugyan oldott a HSG vizsgalaton, de a doki szerint igy is nagyon szuk maradt.

Nagyon szeretnek egy kicsi babat. :(

Persze, a lombikos baba is epp ugyanolyan kis csoppseg, de mas ha termeszetesen lehet gyereke az embernek.

Persze nem huznam en sem az ertekes idomet. :(

2021. okt. 20. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Aham, szerintem akkor kezdjétek el a lombikot. "Legrosszabb" esetben megint teherbeesel spontán. Ne add fel. Ha meglesz a kisbaba nem fog már számítani hogyan fogant.
2021. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Én nem várnék, belevágnék a lombikba. Egyik ismerősömnek lombikos baba után 3 évre született egy természetes úton fogant babája is. Teljesen meglepődtek, de nagyon boldogok! Drukkolok, hogy nálatok is így legyen!
2021. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!