Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Antifoszpolipid szindromám...

Antifoszpolipid szindromám van 4x vetélés, ki van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az én történetem hosszú de mefprobálom röviden leírni.van egy egészséges 5 éves fiam.majd az ő születése után 2 évre rá probálkoztunk a kistesón.össze jött majd elvetéltem 2 x is.majd minden féle vizsgalat jött,antifoszpolipid szindrómat allapitottak meg.kezeleseket kaptam, azota meg 2x veteltem azaz mar osszesen 4 szer.

A kerdesem az hogy ki van ugyan ebben a helyzetben és teherbe esett e mar majd ki is tudta hordani a babat? Es mi volt az ami segitett neki?ja es hozza teszem hogy a magzatok alig elik meg a 8.hetet es leall a szivuk.nem tudjak hogy mitol.



2021. okt. 26. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Clexane injekció, Aspirin Protect és Prednisolon (szteroid)kezelés hozott nálunk sikert, egy 20 és egy 19 hetes vetélés után.
2021. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A clexanet,es az aspirint kaptam en is,es progeszteront is.de igy is leall a magzat szíve.pedig az eredmenyek azt irjak nem all fent trobozis.raadasul az utolso terhessegemnel az eredmeny az volt hogy nem all fent trombozis es az antifoszpolipid szindroma(vicc az egesz) 4 éve probálkozunk
2021. okt. 27. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!