Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 6 hét a regener...

Missed ab után 6 hét a regeneráció, azután már lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés

A doki, aki műtött azt mondta 6 het a teljes regeneráció, addig nem szabad szexuális életet sem élni, stb. Arra nem tértünk ki, de újrapróbálkozni is lehet már 6 hét utan? kontrollra sem hívott vissza.

Illetve mikor jött meg a menstruációtok missed ab utan? Volt jele a peteérésnek a műtét és az első menstráció között? Mert engem 3 hete műtöttek, azt mondták 4 hét után meg kéne jönnie, de még peteéréses tüneteket nem tapasztaltam, pedig mindig tudom, mikor van/volt eddig. Befolyásolhatja ezt a műtét? Bocsi a sok kérdésért, elég hamar leraztak a korhazban :/


2022. febr. 16. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Missed ab után nekem 6 hétre jött meg az első menstruációm, illetve az orvos 3 ciklust javasolt várni a próbálkozással. Ez volt egy orvos, de kb mindegyik mást mond mennyit érdemes várni🤷🏽‍♀️Mi amúgy betartottuk, a műtétet követő 5-ik hónapban már pozitívat teszteltem :)

A peteérésre nem tudok válaszolni, én amúgy se érzem.

2022. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

8.heten volt missed

Nekem az orvos javasolta ha elmúlt a vérzés és készenállunk próbálkozhatunk

November 8.an volt missed.

1 hétig véreztem

Mensit már nem vártuk meg

December 5.en már pozitívat teszteltem

Azóta 6 hónapos a kisfiam

2022. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 ciklust mondott hogy várjunk, mind 3 alkalommal, és együtlét tilalom csak a vérzésig volt.
2022. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

9hetesen volt missedem.

Miután a vérzés abbamaradt+3nap, utána mehetett a szex. Nekem ez 1 hét lett volna, de 2 hetet vartunk. 28napra meg is jött, addig vedekeztünk. Utána bele is vághattunk újra. Engem 2 het utan hívtak vissza kontrollra, 6 hét itt a szülés után van. '20 Október 29én műtöttek,január 8.án pozitív is lett a tesztem. Ma már 4 hónapis a lányom.

2022. febr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Nekem volt sajnos több eset is, amikor természetes úton lezajlott a vetélés és amikor műtét lett a vége. Mindig kb 3 ciklust kellett várnunk. Amikor természetesen vetéltem el, akkor nem volt szex tilalom. A műtét után 6 hét volt. Utána kontroll és ha azt mondta a doki, akkor újra szexelhettünk, de védekezéssel. 3 ciklus után mindig mentem hozzá és ha mindent rendben talált, akkor belevágtunk. Mi mondjuk problémásak voltunk a sok vetélésem miatt.
2022. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!