Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerdán volt missed abom. Ma...

Szerdán volt missed abom. Ma hőemelkedés jelentkezett 37,2 illetve barnás folyasom is van ami picit darabos. Ez jelezhet bajt?

Figyelt kérdés
Ez a hőemelkedés belefér vagy valami nagyobb baj van? Hétfőn tudok beszélni az orvossal de nagyon panikolok. Valaki volt hasonló helyzetben?

2022. febr. 19. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mármint szerdán volt missed ab miatti műtéted?

Barna folyás, esetleg vérzés természetes egy ilyen műtét után, láz, hőemelkedés viszont nem. Kórház!

2022. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyulladásra utalhat?
2022. febr. 20. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, talán maradhatott bent szövetdarab, ami ilyenkor gyulladást okozhat, elég veszélyes. Menj be a kórházba a zárójelentéssel. Nem tudom, hogy ilyenkor gyógyszert adnak vagy ismételt műtétet csinálnak.

Mikor nekem volt tavaly májusban ilyen műtétem, a zárójelentésbe is beleírták, illetve az orvos is mondta, hogy hőemelkedés, láz esetén azonnal vissza kell menni. Kitartás! Sajnálom a veszteséged!

2022. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha esetleg újabb műtét kell az nem fogja meg jobban rontani a következő terhesség esélyet? Nagyon szeretnék kisbabát. El vagyok keseredve. Az orvosom kedden tud fogadni...
2022. febr. 20. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bemész a sürgősségire, ott azonnal fogadnak, igazából másfél napja tetted fel a kérdést, bementél azóta? Én inkább azon aggódnék, hogy milyen szövődmények lesznek, mert nem mész kórházba azonnal. Ha vmi maradt benn, azt ki kell onnan szedni, mert nagyon durva dolgokat tud okozni, többek között emiatt lehetne aggódni, hogy nem fog összejönni a következő baba sem. De te tudod..
2022. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam. Méh osszehuzo cseppeket kaptam. Két hét múlva kontroll.
2022. febr. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!