Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Műtét után gyermeknevelés?

Műtét után gyermeknevelés?

Figyelt kérdés
Holnap lesz befejező műtétem. 2 éves kislányommal egyedül vagyok mert a férjem kint van külföldön. Ki hogy oldotta meg fürdés pelenkázás stb? Én nem tudok napokat pihenni.
2022. febr. 21. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell túldrámázni ezt a dolgot. Otthon leszel és csinálod ahogy bírod!pihensz mikor a gyerek is alszik....
2022. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha muszáj akkor muszáj. Nem tudom hányadik hétben voltál/vagy, nekem 8hetesen állt meg a fejlődésben, műtéttel fejezték be. Másnap már dolgoztam (iroda), vezettem stb fizikailag semmi bajom sem volt, a gondolataimat meg elterelte a munka. Nagyobb terhességnél biztos más, de korainál nem muszáj napokig feküdni, ha emelsz ne hasból/derékból hanem combból, amúgy is úgy kéne, sokkal kímélőbb a testnek.
2022. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag nem olyan megterhelo a mutet, home officeban voltam missed ab utan, hogy pihenjek. Aztan a mosogato alatto cso mashogy gondolta es eltort, ugyhogy hordtam ki a 10literes vodroket es oke volt :)

Probald kevesebbet emelgetni, de oke lesz.

2022. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kötelezőt csináld meg, de ne most állj neki ablakot pucolni. Rendeljetek vacsit, csak egy kis laza fürdés legyen pár napig és 2 évesen lehet ezerszer kell elmondani, hogy anya most nem tud felvenni, de akkor is próbáld nem emelgetni. Kitartás!
2022. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem nagyműtét, semmi bajod nem lesz a hétköznapi munkavégzéstől.
2022. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
11 hetes sajnos már. De akkor megnyugodtam hogy nem kell túl drámázni.
2022. febr. 21. 11:03
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
14.héten volt abortuszom, én ugyan úgy csináltam mindent mint egy mensinél.
2022. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Egyedulallo anya vagyok, csaladi, semmilyen segitseg nincs. 5 nagy hasi mutetem volt a szules ota, megoldottam. 2 eves mar a gyereked, eleg okos , meg nem hatalmas vagasod lesz.
2022. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

Császár után 3 nappal már intéztem a 2 gyereket, a tiéd meg felépülés szempontjából sokkal kisebb beavatkozás. Megoldod, ne aggódj. 😊


Zárójelben azért azt megjegyezném, hogy ebbe a kapcsolatba szerintem ne szülj több gyereket. Normális ember a világ végéről is hazajönne ilyen szituban a feleségéhez.

2022. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
9. Szerintem meg ne ítélkezzünk! Lehet kamionozik, lehet nem engedik el, millió oka lehet.
2022. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!