Most elveteltem?

Figyelt kérdés

Nekem alapjáraton mindig nagyon erős vérzésem van, nagy hasfájás/görcs van az első 2 nap (meg a vérzést megelőző napon is).


Nem rendszeresen jön meg hanem össze vissza, voltam vele nőgyógyásznál, ciszta miatt.



Na de! Most, 25-en kellett volna megjönnie, de nem jött meg csak 28-an, azonban egész nap alig volt vérem. Beraktam a tampont és mikor kivettem csak a vége volt picikét rózsaszínes véres.. Tampont nem raktam újat, betét sem kellett, olyan kevés volt hogy "ki sem jött belőlem" csak amikor a WCn voltam akkor volt egy kicsi a WC papíron.


Ez lehet terhesség miatt? (Hisz amikor a magzat beagyazodik egy kis verzessel jar)



Na most az a helyzet hogy ez a 2 nap (28-29) ilyen rozsaszines volt es keves, azonban ma amint felkeltem ugy volt a mensim ahogy szokott, durva gorcsokkel, hanyingerrel, orankenti tamponcserevel.


Most akkor ez azt jelenti hogy nem voltam terhes csak valami miatt az elso 2 nap ilyen fura volt? (lehet ciszta miatt, lehet a kaloriadeficitem miatt (5 kilot fogytam eddig) vagy barmi mas miatt?)


Vagy terhes voltam de nem maradt meg?



2022. jún. 30. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak késett.
2022. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pcos-ir vagyok.

Minden menzeszem ilyen. Első 2 nap max kis tisztasági betét kell a biztonság kevéért, amúgy kb "tisztán" cserélem és csak törléskor van éll valami, aztán 3.nap ömlik.

2022. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál terhes ez most ilyen mensi.
2022. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat


nekem eddig ilyen sosem volt, vagy teljesen kimaradt a verzes vagy jott, ezert ijedtem meg

2022. jún. 30. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

“Ez lehet terhesség miatt? (Hisz amikor a magzat beagyazodik egy kis verzessel jar)”


Ez egy nettó hülyeség, kifejezetten ritka az ilyen.

2022. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5/5

Rendben. En csak olvastam hogy ez meg tud tortenni, ezert felteteleztem hogy ez lehetett

ment a zold :)

2022. jún. 30. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:

#5.

Nem feltétlen olyan ritka. Elég sokan számolnak be róla és anno nekem is volt az együttlét után kb 2 héttel.

Az más történet, hogy sajnos missed ab lett a vége a 9+2 héten, de egyértelmű jele volt a beágyazódásnak.

2022. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!