Akkor ez most vetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sajnos még elég messze vagyok az orvosomtól, kb 4 óra múlva jutok el hozzá a magánrendelésre, csak miattam lesz nyitva, de:


Ma reggel elmúlt minden terhességi tünetem, majd jött egy kisebb véres nyálka a hüvelyből, és azóta semmi, csak egy kis szédülés van rajtam.


6+2 hétben vagyok, elképzelhető, hogy elhalt a magzat? Volt már vetélésem és hematomam a jelenlegi mellett.


2022. aug. 26. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak a hematoma urul..

Majd a doktor megmondja. Sajnos nem latunk beled, igy 50-50.

2022. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak aggódom, tekintve, hogy minden terhes tünetem elmúlt, és szédülök egy kicsit (bár ez lehet most a 37 foktól is)
2022. aug. 26. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:

A terhességi tünetek jönnek-mennek, nem biztos, hogy mindennap jelen lesznek.

Apróbb vérzések az egész terhesség alatt előfordulhatnak.

Majd az orvos megmondja mi okozta, de nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

2022. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6+2-nél vagy, ilyenkor valakinek még elő sem jönnek a terhes tünetek.. én is barnáztam 5-6 hetes körül, nem volt semmi gond. Persze ez nem 100% de ilyenkor nagyrészt nem szokott gond lenni. A tüneteket meg ne figyeld ilyen megszállottan, teljesen változó mikor van/nincs.
2022. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4, eddig voltak, ráadásul hétfőn volt szívhang is már 😊 szóval tényleg furcsa az egész.

Görcsölgetek, ittam most magnéziumot.

2022. aug. 26. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Na? Minden rendben kérdező?
2022. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 nem tudom, most írtam ki egy új kérdést, de még nem jött rá válasz


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2022. aug. 27. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!