Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Második lombik után missed...

Második lombik után missed ab,ezután sikerülhet természetes úton teherbeesni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, elég nehéz megélni ezt. Nagyon megviselt a 2 lombik kezelés is, őszintén nem tudom, hogy szeretném-e még újra kezdeni. Elfogyott az erőm.. A férjem is hasonlóan gondolkozik ebben..

Nem tudom miben reménykedhetek.

(Az első kivizsgálás után a meddőségi klinikán kiderült, hogy éppen egy kémiai terhességem volt, de annyira elkeseredettek voltunk a férjemmel 5 év után, hogy bele kezdtünk a kezelésekbe...ezt csak előzményként írtam le)



2022. aug. 29. 14:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne sikerülhetne?Nekem is végződött missed ab-bal lombik szóval megértem mit érzel.Szerintem hagyj magatoknak időt és közben otthon próbálkozzatok hátha:)

Mikor úgy érzitek pedig mentek és folytatjátok.

Külföld elég sikeres lombik terén úgyhogy azt melegen ajánlom ha van rá pénzetek.Mi is oda megyünk mert itt nem vagyunk megelégedve.

2022. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2022. aug. 30. 12:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebben a cipőben járok, ha gondolod írj rám. Amint tudok, válaszolok.
2022. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk idén már 7 éve hogy várjuk a babát.4 sikertelen inszeminációm volt.Néhány éve még hallani sem akartam/akartunk a lombikról de végül más esélyünk nem volt.


Tavaly nyáron volt az első,úgy tűnt sikerült majd a 7-8 héten megállt a fejlődésben és műtét lett a vége(2 műtét mert az első után nemtudtam "kitisztulni") Teljesen ki voltam borulva,nem akartam menni a következőre.

Idővel kicsit jobb lett, erőt vettem magamon és januárban mentem a 2.-ra mert maradtak lefagyasztva az elsőből de nem történt semmi,megjött.

Majd elkezdtem nagyon várni a harmadikat, gondoltam frissek lesznek minden jó lesz,majd az sikerül(Hozzá teszem alapjáraton nem vagyok túl pozitív) de valahogy eldöntöttem magamban hogy most jónak kell lennie,és azóta is próbálom ehhez tartani magam,pozitívan hozzá állni a dolgokhoz erre szükség lesz a genetika vizsgálataton is,hiszen pár nap múlva betöltöm a 12.hetet.


Szóval kb.tudom mit érzel,adj egy kis időt magadnak/magatoknak ezek után szükség van rá,kell egy kis "pihenő" de szerintem ne adjátok fel! Ha haza költöztök itthon is meg lehet próbálni,5 lombikot támogat az állam és a gyógyszerek/szurik is támogatott áron adják.

2022. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!