Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Első orvosi vizsgálatom...

Első orvosi vizsgálatom augusztus 19 akkor még csak petezsak látszódot, akkor lehettem 5.hetes terhes. Ma voltam kontrollra ott már látszódott 3mm embrio de szivhang nélkül. Remenykedhetem még hogy lesz szivhang?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már nem reménykednék.

Miért nem hívtak vissza előbb?

Ha jól számoltam m most 8-9 hetesnek kellene lenned....

2022. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez így nagyon nincs rendben, de nem mondták?


A 7. Héten már lennie kellene szívhangnak, te már annál is előrébb jársz, ahogy az első írja, 8-9.hét körül.


Sajnálom, ez az embrió biztos megállt a fejlödésben, de nem értem, a doki nem tájékoztatott erről?

2022. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva visza kel mennem. Nem tudom miért nem hívott hamarabb? Mára adott időpontot. Már 5.hetesen is fenn állt a veteles veszélye. Egy pár napig pecsételem,de az el múlt. Annyira örültünk mikor láttuk az embriot,erre ezt a hírt kapom.kerdeztem is hogyha egy hét múlva mennek nem e lenne mégis csak szivhang.beleegyezett
2022. szept. 14. 14:36
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Augusztus 15en voltam az első uhn. Akkor voltam 5 hetes körül,semmi nem látszott az ultrahangon. Rá 2 hétre hívott vissza a doki akkor voltam 7+4 és volt szivhang is. Holnap kell mennem újra egyéb okok miatt akkor leszek kereken 10 hetes.

Szerintem ez missed ab

2022. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem szeptember 14 re vagyis mára adott időpontot.. és most mi lesz annyira félek?
2022. szept. 14. 14:40
 6/13 A kérdező kommentje:

34 éves vagyok első terhessegem. Van még remény számomra? Második próbálkozásra ossze jott

Mi lehetett a baj? Magamban keresem a hibát hogy mit rontottam el

2022. szept. 14. 14:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit van ilyen a fiam előtt én is elvetéltem, pedig ott jól indült majd elkezdtem vérezni.

Sajnos van ilyen, de itt már tényleg nincs esély babára, majd a következő

A fiam 2 hóba meg is fogant, már 3.5 éves

2022. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne keresd a hibát magadban, ez ilyen, két egészséges terhesség között nekem is volt vetélésem, nem fejlődött a magzat. Ez ilyen, sokakkal előfordul.


De fogadd el, hogy ez a terhesség véget ért, és be húzd az időt, lehet, jobban tennéd, ha be mennél műtétre, ha ennyire nem akar beindulni a vetélés.

2022. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Eddig semmi tunetem nincs.nem gorcsolok semmi bajom. Nem tudom mit tegyek várják e vagy ne
2022. szept. 14. 15:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen esélytelen, ne haragudj. Ebben a korai szakaszban nem lehet ekkora elmaradásban az embrió.
2022. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!