Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most mi történik? Terhességi...

Most mi történik? Terhességi teszt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél hete csináltam egy terhességi tesztet ami pozitív lett, meg nem volt egyforma a két csík, de jól látható volt. Majd elkezdtem barnázni pár napig, utána halvány rózsaszínes nyálkás valami jött, kevés mennyiségben. Volt már vetélésem, így rögtön arra gondoltam, csináltam mégegy ugyanolyan tesztet rá 4-5 napra ami már alig volt látható. Viszont ma, vettem egy másik fajtát mert fájnak a melleim nagyon, hányingerem van, és ez a teszt pedig nagyon erős lett, full egyforma a 2 csík. Járt már így más is? Azóta se barnázas se vérzés, orvoshoz kedden megyek de addig fogalmam nincs mire számítsak. Meglehet mégis a baba, vagy a barnázas vérzés jelentheti hogy a babával valami történt de attól a hcg emelkedik tovább?

Sose jártam még így. Volt már egészséges terhességem is, akkor semmi hasonló nem volt, illetve 2 vetélésem is, de akkor a barnazast vérzés követte és ki is tisztultam, most pedig barnázas, rózsaszín nyálkás valami volt ami el is múlt de a mai tesztem egyforma pozitív.



2022. szept. 23. 15:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

De legalább mostmár megnyugodhatsz !:)

Kedden meg úgyis jót mond a doki!😘

2022. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Gratulàlok a babàhoz 😊
2022. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A halvány barnát és a rózsaszínt említsd meg, kapni fogsz progeszteronpótlást.
2022. szept. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia! Mit mondott a doki?
2022. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!