Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy néz ki egy vetélés a...

Hogy néz ki egy vetélés a 4-5. héten?

Figyelt kérdés
Akinek volt pozi tesztje, ám utána hamar mégis elvetelt az hogy nézett ki? Csak simán megjott hirtelen a menszesz mint ahogy szokott? Vagy valamivel fájdalmasabb volt?

2022. szept. 28. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán megjött.
2022. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán megjött talán egy kicsit erősebb volt.
2022. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, sima menstruáció, pár sejtes embrió, ami nem indult fejlődésnek nem okoz nagyobb vérzést.
2022. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán megjött, csak erősebb menstruáció képében. Meg voltak kelletlen görcsök is, ami nekem sima menszinél nem volt.
2022. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Késve jött meg és valamivel erősebb volt a szokásosnál.
2022. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 nap késéssel megjött a vérzésem. Nekem tovább tartott a megszokottnál, és jóval erősebb is volt a vérzés.
2022. szept. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött meg 5ciklus kimaradás után sem, csak egyszerűen nem fejlődik.. most fognak műteni :( eddig azt mondták majd a természet megoldja. Hát ezek szerint nem mindenkinek
2022. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Simán megjött pár napos késéssel. Erősebb volt, de görcsös nem nagyon pedig alapból szoktam görcsölni. Azóta most jött meg újra, érdekes ez a mostani ciklus még erősebb és ráadásul görcsökkel is járt, viszont most tudtommal nem voltam terhes.
2022. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
5 hetes voltam épp azon a napon amikor rosszul lettem, brutális görcsöket jelentkeztek olyan 2 órán keresztül, erősebben, gyengébben váltakozva. Majd barnás, sűrű állagú, darabos váladék kezdett távozni. Ami két nap után tiszta piros vér lett. 3-4 nap után derékfájdalom kísérte.
2023. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!