Mennyi Ido utan jon meg?

Figyelt kérdés

Szep napot minden kedves olvasonak!

Mai nap szept 29. e hogy 18 napja kesik a menstruaciom.

2 hete tobb teszt( orvosi is) pozitiv lett, majd szept 20 ai napon egy roszullet es szornyu alhadi fajdalom utan az ugyeleten azt mondtak nem

Latnak mar semmit valoszinu egy spontan veteles volt es hamarosan megjon. Most 9 nap elteltevel igaz minden tesztem negativ mar es tuneteim sincsenek az orvos kiemia terhesseget mondott.

A kerdesem az hogy valakinek tapasztalat alapjan kb mikor jott meg a menzesze? Mert igy nehez kalkulalnom a peteerest es hogy mikortol probalkozzunk ujra.

Elore is koszonom a valaszokat



2022. szept. 29. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy pozi lett a teszt, majd 7 nap után jött a vérzés (elment ha volt valami)

És megvolt rendesen csak erősebb volt. Kovi menzesz meg szokásos.

2022. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat mar enis varom hogy megjojjon mert agusztus 14 en volt meg utoljara es ez az erzes mar megorjit. Nekem akinek atlagos 23-25 napos ciklusaim vannak.😩
2022. szept. 29. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!:)

Ha stresszelsz annál inkább késik!

2022. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!