Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek volt missed ab-ba,...

Akinek volt missed ab-ba, hányadik héten történt? Voltak elöjelei?

Figyelt kérdés

2022. nov. 14. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
9. héten vetéltem el, de már 6 hetesen elhalt. Furcsa volt, hogy elmúltak a tüneteim, ezért elmentem ultrahangra. Ott derült ki, hogy elhalt. Egyébként csak a 12. hét környékén mentem volna vizsgálatra.Kaptam egy kis időt, hogy magától távozzon. Szerencsére spontán megoldódott, nem kellett műteni.
2022. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
8 hetesen derült ki, hogy nem fejlődik. 1 héttel később műtöttek, nem volt semmi tünete, végig azt hittem minden rendben van.
2022. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
8 hetesen. Hematomával küzdöttem már a terhesség elejétől kezdve, és sajnos rossz helyen volt. Várták hogy kilökődjön de végül elhalt a magzat mielőtt ez megtörtént volna így műtöttek.
2022. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 hetesen barnáztam picit, megnézett az orvos, de még nem látott csak petezsákot, a barnázás abba maradt. két hétre rá kellett visszamennem a 7 hetesen a petezsák üres maradt. :( A 10 hetesen műtöttek meg végül, nem indult meg magától sajnos.
2022. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

13+2 naposan elkezdtem vérezni, sajnos már nem élt a baba, 11 hetesnek felelt meg.

Rá 2 napra mentünk volna a genetikaira. :(

Nekem is elmúltak a tüneteim de azt hittem minden rendben, ez normális dolog.

2022. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!