Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés lehet vagy szimplán...

Vetélés lehet vagy szimplán ez a hónap így alakult?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lényeg annyi, hogy próbálkozunk párommal, most hétfőre nem vártam. Hétfőn nem is igazán jött, néha a WC-papíron lattam nagyon halvány barna szint. El is könyveltem, hogy jó ez most nem sikerült, viszont éjszaka elkezdtem olyan szinten görcsölni, hogy le se tudom írni.. sajnos nem az a kategória vagyok akinek csak ritkán van mens. görcse, de ilyen azért sosem történt, hogy éjszaka erre kelek és a sírás elkapott már lassan a falat kapartam. Amint ez a fájdalom elkezdődött elvánszorogtam a WC-re, volt egy nagy csobbanás aztán onnantól mondhatni ömlik a vér, bár mostanra az elviselhetetlen görcs elmúlt

Tesztet nem csináltam, úgy voltam vele hogy ha ténylegesen nem jönne meg majd akkor veszek. Lehet hogy természetes úton ment el a pici? Igazából érdemes most egy tesztet venni? Mutatna valamit? Vagy csak törődjek bele, hogy új hónap új esély?



2023. jan. 10. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Én biztosan csinálnék egy tesztet és felkeresnék egy orvost.
2023. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha vetélés volt, a teszt kimutatja még egy bizonyos ideig a hcg-t..

Esetleg azért lenne érdemes csinálnod, hogyha pozitív, és elmúlik a vérzés, akkor a nőgyógyász rád nézzen, hogy rendesen kitisztultál-e, illetve lehet, hogy később egy kis progi pótlással tovább is lehet vinni a terhességet..

2023. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen idős terhességnél, ha van vagy volt is egyáltalán, még nincsen semmilyen pici. Csinálhatsz tesztet, de azzal ne várd meg, hogy elmúljon a menstruaciód, mert addigra már jószerivel biztos, hogy nem mutat ki semmit.
2023. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy elindult valami, de piciről ezesetben nem beszélhetünk még. Leginkább megvastagodott nyálkahártya és esetleg felritkulás vagy petezsák lehetett, más ennyi idő alatt nem. Tesztet ha csinálsz lehet hogy hagyom halvány lesz, de ne halogasd, hamar kiürül ilyen korán. Ha pozitív valóban meglatogatnék egy nőgyógyászt,hogy minden rendben van-e odabent
2023. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. És nem voltam terhes


Ha az lettél volna, a teszt kimutatná talán. De kétlem.

2023. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, halvány pozitív teszt után 2 héttel.

Nem lett semmi bajom a természet így ítélkezett.. de hála az égnek aztán 2-3 hónapra rá sikerült a kis picúr, ma vagyunk 28 hetesek.:)

Én nem mentem orvoshoz, mert korai lett volna illetve a Kövi hónap már szokásos volt, de ha gondolod menj orvoshoz, ártani nem árt.:)

2023. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ! Csinálok egy tesztet a biztonság kedvéért.
2023. jan. 10. 14:01
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem voltál terhes.


Egy 4 hetes terhességnél, ahogy írták, még nincs semmilyen "pici", konkrétan még egy 1-2 mm-es valamit sem látnának ultrahangon, semmit, ezért semmi más nem jöhetett ki belőled, mint ami egy sima menstruáció során kijött volna.


A nagy csobbanás max. az volt, hogy már levált a méhnyálkahártyád, és mikor elmentél WC-re, egyben jött ki egy nagyobb adag vér. De ennyi, semmi nem jött volna ki belőled akkor sem, ha terhes voltál. Nem is görccsel vetélnél ilyen fiatalon.


De valószínűleg szimplán megjött, ezért felesleges orvoshoz menni meg tesztet csinálni.

2023. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen ezt rosszul írtam, tisztában vagyok vele, ha volt is valami az még nem egy baba, csak nem jól fogalmaztam, bocsánat.

Illetve azzal is tisztában vagyok hogy nem a “gyerek” pottyant ki belőlem. Azért tisztában vagyok azzal hogy ilyenkor még a doki is csak annyit lát van e valami készülőben stb..

de a csobbanással én is arra próbáltam utalni hogy egy nagyobb vérdarab jött ki aztán megindult a vérzés

2023. jan. 10. 14:54
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

De igazàból ha megjött, miért gondolsz rá egyáltalán, hogy terhes voltál?


Nem késett, meg semmi, csak most járt vele némi görcs, ez ilyen.

2023. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!